Нова лінійка роботів-пилососів LG HOM-BOT SQUARE з розумним інверторним мотором

LG Electronics представляє на російському ринку нове покоління роботів-пилососів LG HOM-BOT SQUARE з інверторним мотором, пропонуючи покупцям високий рівень ефективності прибирання і зручності.

Завдяки квадратної форми корпусу і подовженим до 7 см боковим щеточкам, робот-пилосос LG HOM-BOT SQUARE (ХОМ-БОТ Сквэрэ) — справжній «Майстер прибирання кутів», ефективно прибирає в кутах і уздовж стін, залишаючи дуже мало місць, де може залишитися пил. А з новим мотором якість прибирання стало ще вище. Тим не менш, нова лінійка порадує користувачів не тільки поліпшеної продуктивністю, але і стильними дизайнами. Особливо варто відзначити моделі з корпусом «під металік» в різних колірних рішеннях – золотий, сріблястий, червоний.

дизайн робота-пылесоса

Висока якість прибирання роботизованою

Передовий безщітковий інверторний двигун (Smart Inverter Motor), використовуваний у новій лінійці, забезпечує якісне прибирання, і має більш тривалим терміном служби, ніж щіткові мотори LG попереднього покоління. Завдяки цьому компанія LG надає на інверторний двигун 10 річну гарантію.

гарантия

Перевага інверторного мотора також полягає в тому, що він працює на більш високих оборотах, створюючи більш потужний повітряний потік (порівняно з універсальними двигунами), і забезпечує високу якість прибирання.

Система камер Dual Eye 2.0 (Дуал Ай 2.0) допомагає робота-пилососа будувати більш раціональний і ефективний маршрут прибирання — знімаючи кілька кадрів в секунду, верхня і нижня камери ефективно сканують стелі, стіни та підлога, дозволяючи роботу орієнтуватися навіть у темряві. Отримана інформація аналізується роботом для створення ефективної карти прибирання. Численні датчики на корпусі пилососа визначають перешкоди і мінімізують зіткнення з ними. Ультразвукові сенсори на передній частині корпуса LG HOM-BOT SQUARE (ХОМ-БОТ Сквэрэ) «бачать ширше» і розпізнають навіть скляні об’єкти, допомагаючи роботу уникати зіткнень з ними. А завдяки датчику обриву пилосос не впаде зі сходів або інший височини.

Подивіться відеоролик і переконайтеся в тому, що кути у вашому домі тепер завжди будуть чистими. Робот-пилосос LG HOM-BOT SQUARE — справжній майстер прибирання кутів :

Комфорт і зручність роботизованою прибирання

¦ Чотири режими прибирання LG HOM-BOT SQUARE (ХОМ-БОТ Сквэрэ) – «Зигзаг», «Моє місце», «Клітина за клітиною» і «Пляма» (4 або 2 режими в залежності від моделі – див. специфікацію) — допоможуть ефективно прибрати приміщення в залежності від складності завдання. Також робот-пилосос оснащений функцією навчання, що дозволяє йому запам’ятовувати перешкоди і план кімнат, в яких він вже проводив прибирання раніше.

режимы работы

¦ Для більш ретельного прибирання робот-пилосос може повторювати режим прибирання до розрядки акумулятора і потім повертатися на базу для зарядки, щоб після неї знову продовжити прибирання з перерваного ділянки.

возвращение на базу

¦ Також у LG HOM-BOT SQUARE (ХОМ-БОТ Сквэрэ) є функція Відновлення маршруту», яка допомагає пилососа визначати своє місцезнаходження (навіть якщо користувач взяв і переніс його на інше місце в межах радіуса 1 метра) і продовжити прибирання без повторів на раніше очищених сегментах.

самодиагностика

¦ Низький рівень шуму всього в 60 дБ (у звичайному режимі) означає, що поки HOM-BOT SQUARE (ХОМ-БОТ Сквэрэ) займається прибиранням, користувач може дивитися телевізор, розмовляти по телефону або читати. У режимі турбо рівень шуму становить 69 дБ.

¦ Вузький корпус і висота всього 89 мм допомагають роботу легко маневрувати в будинку, навіть захаращеному меблями. Керувати роботом-пилососом можна як з пульта дистанційного керування, так і за допомогою сенсорних кнопок на його корпусі.

маневренность

¦ LG HOM-BOT SQUARE (ХОМ-БОТ Сквэрэ) робить прибирання більш зручною, так як не вимагає частого спустошення пилозбірника завдяки його великої місткості – 0,6 літра. До того ж ?зручний контейнер з ручкою, розміщений у верхній частині корпусу, швидко і гігієнічно витягується і очищається. Фільтр HEPA 11 забезпечує ефективну фільтрацію повітря.

пылесборник

¦ Допоміжні режими «Турбо» і «Смарт Турбо» допоможуть оптимізувати прибирання в залежності від типу підлогового покриття. Режим «Турбо» дозволить більш ефективно очистити килими (довжина ворсу не більше 1.5 см), а «Смарт Турбо» буде автоматично включати посилений режим прибирання при переході робота-пилососа на килимові поверхні.

вспомогательные режимы

¦ Функція самодіагностики Smart Diagnosis допоможе легко визначити характер несправності і усунути їх на місці або інформувати сервісний центр про статус поломки.

¦ Літій-іонний акумулятор забезпечує тривалий час роботи до 1 год 40 хв (при повному заряді акумулятора, в звичайному режимі потужності на твердих покриттях), тим самим користувачі робота-пилососа можуть насолоджуватися автоматизованої прибиранням.

LG HOM-BOT Square Smart Inverter

###

Про компанію LG Electronics, LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) є світовим лідером в області інновацій та виробництва високотехнологічної електроніки, сучасних засобів мобільного зв’язку та побутової техніки. У компанії по всьому світу працює 77,000 людина в 125 філіях. У компанії по всьому світу працює 83,000 в 119 філіях. Компанія LG складається з чотирьох підрозділів: Home Entertainment, Mobile Communications, Home Appliance & Air Solution і Vehicle Components, загальний обсяг світових продажів яких в 2015 році склав 48.8 млрд доларів США (56.5 трлн корейських вон). LG Electronics є одним з провідних у світі виробників плоско-панельних телевізорів, мобільних телефонів, кондиціонерів повітря, пральних машин і холодильників. Також LG Electronics лауреат премії 2015 ENERGY STAR Partner of the Year. За додатковою інформацією, будь ласка, зверніться до www.LGnewsroom.com.

Про компанії LG Electronics Home Appliance & Air Solution Компанія LG Electronics Home Appliance&Air Solution є світовим лідером в області побутової техніки, кондиціонування повітря і систем підтримки якості повітря. Компанія створює комплексні рішення для дому, засновані на його лідируючих в галузі ключових технологіях. LG прагне зробити життя краще для споживачів у всьому світі завдяки своїм ретельно розробленим продуктів, включаючи холодильники, пральні машини, посудомийні машини, техніка для кухні, пилососи, вбудовану техніку, кондиціонери, очисники повітря і воздухоосушители.Всі разом, ці продукти забезпечують розширене зручність, чудову роботу, більшу економію і затребувану користь для здоров’я.За додатковою інформацією, будь ласка, зверніться до www.lg.ru.