Розумні інверторні технології LG для комфортного і раціонального стилю життя

МОСКВА, 19 грудня 2016 р. ?Розумні інверторні технології LG. Напередодні Нового року LG Electronics реалізує багаторівневу кампанії на підтримку розумних інверторних технологій компанії. Її кульмінацією стала інтелектуальна вікторина, в якій користувачі зі всієї країни змогли поборотися за призи спочатку в онлайн версії популярної гри «Мозгва», а потім у фіналі, що пройшов у невимушеній святковій атмосфері в ресторані Coin Hall в Москві у присутності більш ніж 300 осіб.

Переможцем і володарем не тільки кубка, але і сертифіката на 300 000 рублів на покупку техніки LG з інверторної технології, стала команда «Привіт олімпійський». Церемонія нагородження пройшла за участю пана, нового Президента LG Electronics в Росії і країнах СНД.

Інверторна технологія LG – це «мозок» всієї лінійки побутової техніки LG

Финал интеллектуальной викторины LG в Coin Hall

Інверторна технологія – це «мозок» всієї лінійки побутової техніки LG, який завдяки своїй конструкції і «розумним» рішенням підтримує високу енергоефективність і продуктивність роботи, забезпечуючи більш раціональний і комфортний спосіб життя російських споживачів. З більш детальною інформацією про всі переваги даної технології, а також реальними відгуками власників побутової техніки LG користувачі можу ознайомитися на сайті http://www.lg.com/ru/home-appliances/lginverter.

Додатково на всіх провідних федеральних телеканалах Росії з листопада по грудень 2016 р. проходить показ іміджевого ролика, наочно розповідає про ключовою технології всієї лінійки приладів LG для будинку і її цінності для споживачів.

Участь у фіналі конкурсу

Участники финала интеллектуальной викторины LG в Coin Hall

Для участі у фіналі інтелектуального конкурсу від LG за підтримки «Мозгва», всі бажаючі повинні були пройти онлайн відбірковий турнір на сайті http://www.lg.com/ru/home-appliances/lginverter. Ознайомившись на промо-сторінці з перевагами побутових приладів LG з інверторної технології і пройшовши авторизацію через свій аккаунт в соціальних мережах, учасники вікторини відповідали на різноманітні питання, в тому числі присвячені продуктам, технологічних рішень, а також історії компанії LG.

Троє переможців онлайн турніру, які набрали максимальну кількість балів за правильні відповіді і мінімально витрачений на це час, були нагороджені сертифікатами в розмірі 50 000, 30 000 і 20 000 рублів на покупку побутової техніки з інверторної технології. 20 фіналістів, включаючи призерів також були запрошені до участі у фіналі конкурсу, що проходила 18 грудня в ресторані Coin Hall.

Переваги інверторної технології LG

Линейка бытовой техники LG с инверторной технологией

Ключова технологія всієї лінійки побутової техніки LG – інверторна – володіє високою надійністю (10 років гарантії виробника), раціональним підходом до споживання енергії, забезпечуючи високоефективну роботи домашніх приладів.

  • Так, Інверторний Лінійний компресор не тільки допомагає рівномірно охолоджувати камеру холодильників LG, але і забезпечує істотну економію електроенергії (клас А++) до 32% у порівнянні з моделями зі звичайним компресором. Інверторний двигун з системою прямого приводу, представлений в пральних машинах, відрізняється низьким рівнем шуму і вібрацій, а також надійністю.
  • Розумна інверторна технологія Smart Inverter в мікрохвильових печах LG NeoChef забезпечує високу потужність приладу і точність її управління для відмінного результату: рівномірного розігріву або розморожування, а також швидкого приготування зі збереженням корисних властивостей продуктів.
  • Навести швидко порядок в квартирі допомагають бездротові пилососи LG CordZero з «розумним» і потужним інверторним мотором Smart Inverter. За комфортну атмосферу будинку відповідають передові системи кондиціонування повітря від LG з технологією Smart Inverter («Смарт Інвертер»), що забезпечує низький рівень шуму, високу продуктивність і енергоефективність.

###

Про компанію LG Electronics

LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) є світовим лідером в області інновацій та виробництва високотехнологічної електроніки, сучасних засобів мобільного зв’язку та побутової техніки. У компанії по всьому світу працює 77,000 в 123 філіях. Компанія LG складається з чотирьох підрозділів: Home Entertainment, Mobile Communications, Home Appliance & Air Solution і Vehicle Components, загальний обсяг світових продажів яких в 2015 році склав 48.8 млрд доларів США (56.5 трлн корейських вон). LG Electronics є одним з провідних у світі виробників плоско-панельних телевізорів, мобільних телефонів, кондиціонерів повітря, пральних машин і холодильників. Також LG Electronics лауреат премії 2015 ENERGY STAR Partner of the Year. За додатковою інформацією, будь ласка, зверніться до www.LGnewsroom.com.

Про компанію LG Electronics Home Aplliance &Air Solution

Компанія LG Electronics Home Appliance&Air Solution є світовим лідером в області побутової техніки, кондиціонування повітря і систем підтримки якості повітря. Компанія створює комплексні рішення для дому, засновані на його лідируючих в галузі ключових технологіях. LG прагне зробити життя краще для споживачів у всьому світі завдяки своїм ретельно розробленим продуктів, включаючи холодильники, пральні машини, посудомийні машини, техніка для кухні, пилососи, вбудовану техніку, кондиціонери, очисники повітря і воздухоосушители. Всі разом, ці продукти забезпечують розширене зручність, чудову роботу, більшу економію і затребувану користь для здоров’я. За додатковою інформацією, будь ласка, зверніться до www.lg.ru
Джерело: www.lg.ru