Розумні годинник Nismo від японського виробника автомобілів

У 2013 на автосалоні у Франкфурті, компанія Nissan представила свої новітні концепції, і це був не автомобіль. Розумні годинник Nismo взаємодіють з вашим автомобілем, показують вам інформацію про швидкість, витрату палива і напрямки, а також контролюють ваш серцевий ритм і, можливо, ваш настрій.

Годинник Nissan NISMO будуть першими розумними годинами, які зможуть підключатися до автомобіля, і забезпечити водіїв біометричними даними в режимі реального часу. Таку статистику можливо отримати завдяки з’єднанню смартфона з автомобілем.

Ті, хто вже побачив новинку від компанії Nissan, чітко розділилися на тих, кому сподобалися розумні годинник Nismo Nissan, і тих, хто стверджує, що така кількість інформації відстежувати під час водіння автомобіля досить небезпечно.

Треба відразу сказати, що цільова аудиторія розумних годин — власники автомобілів японського виробника Nissan Nismo, підрозділу компанії Nissan, що спеціалізується на виробництві так званих суперкарів, гоночних автомобілів, а також їх доопрацювання.

Часы Nismo Nissan

У найближчому майбутньому компанія Nissan планує розширити доступність бренду Nismo в ніші «носяться технологій», залишаючись першопрохідцем у цьому напрямку.

Найцікавіші з функцій годин Nismo:

  • Підключення до автомобіля за допомогою програми смартфона в якості Bluetooth смарт-пристроїв
  • Доступ транспортної телематики і дані про продуктивність під час проходження траси
  • Захоплення біометричних даних за допомогою монітора серцевого ритму
  • Контроль ефективність Вашого автомобіля з середньою швидкістю і витратою палива,
  • Отримання спеціальних інформаційних повідомлень від Nissan

Nissan повідомляє, що годинник Nismo також можуть моніторити активність користувача в соціальних мережах Twitter, Facebook, Instagram та Pinterest, та оцінювати ефективність повідомлень, використовуючи власне програмне забезпечення Social Speed. Klout для автомобілів? Як цікаво!

Годинник Nismo — це продовження продукту Nismo Lab, яке було запущено раніше в цьому році. Nismo Lab — це мобільна лабораторія, яка дозволяє збирати телематические дані спортсменів під час гонок. За допомогою годин Nismo Nissan сподівається запропонувати використовувати подібні можливості і звичайним водіям.

Розумні годинник Nismo поставляються в чорному, білому і чорно-червоному колірних варіантах, контролюється двома кнопками, заряд акумулятора дозволить їх використовувати протягом семи днів автономної роботи.

Незважаючи на те, що годинник Nismo можуть бути вкрай нішевим продуктом, сама ідея виглядає дуже привабливо. Адже потенціал цих годин — дійсно з’єднати автомобіль з водієм, дозволити водієві знати, що відбувається з автомобілем, а крім того, передавати стан гонщика: ритм серця, температуру тіла членам його команди.

Традиційно автомобільні компанії використовують автоспорт, як спосіб перевірити самі передові і сучасні технології, деякі з яких, зрештою потраплять до кінцевого споживача. Але ми могли б коли-небудь уявити, що будемо отримувати інформацію про автомобіль на наручних годинниках? І навпаки, що автомобіль буде отримувати інформацію про стані? Що ви думаєте про це? Напишіть свої думки в коментарях.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи