Розкіш Rococo: інновації Electrolux в класичному дизайні

Москва, Росія, 05 липня 2016 р.

Нова дизайнерська колекція Electrolux в стилі Rococo — це вишуканий інтер’єр і висока кухня у Вас вдома. Легкість ліній і стиль Electrolux Rococo стане яскравим акцентом в інтер’єрі і створить найтепліші спогади про час, проведений за сімейним столом.

Дизайнери колекції Electrolux Rococo представляють нову філософію кухонного простору і надихають на кулінарні подвиги. Новітні професійні технології, використані при створенні колекції Electrolux Rococo з легкістю дозволяють виконати навіть найскладніше блюдо в звичних домашніх умовах. Функція CombiSteam* з можливістю приготування страв на режимах з парою дозволить досягти ресторанного якості страв і розкриє Вам таємницю соковитих і ароматних страв мішленівських кухарів. Ніжний, насичений смак і чудова текстура підкорять Ваших гостей, будь то конфі з качки, шоколадний фондан або інше вишукане ласощі.

кухни Electrolux

З Electrolux Rococo Ваші страви, як і Ваша кухня, стануть витвором мистецтва.

Колекція включає в себе духові шафи (від 40 000 рублів до 78 000 рублів), варильні поверхні (індукційні, склокерамічні та газові), витяжки та мікрохвильові печі.

Асортимент духових шаф і варильних поверхонь вже у продажу.

Electrolux

Electrolux – світовий лідер з виробництва домашніх пристроїв, ретельно продуманих і розроблених з глибоким розумінням бажань споживачів при тісній співпраці з професіоналами. Компанія фокусується на інноваційних рішеннях, які задовольняють запити домашніх користувачів і бізнесу. Electrolux випускає холодильники, посудомийні машини, пилососи пральні машини, мультиварки, кондиціонери повітря і дрібну техніку під торговими марками Electrolux, AEG, Zanussi, Frigidaire і Electrolux Grand Cuisine. Річні продажі компанії складають більше 50 мільйонів одиниць техніки на 150 різних ринках. У 2013 році продажі Electrolux принесли 12 мільярдів доларів, у компанії на той момент працювало близько 61 000 співробітників. Додаткову інформацію ви можете знайти на сторінці www.electrolux.ru