Робот-трансформер на базі автомобіля BMW — велика радіокерована іграшка для дорослих

Можна, звичайно, посперечатися про те, для кого більшою мірою призначений робот Letrons (таке ім’я дали трансформера турецькі інженери) — для дорослих чи для дітей, але в чому можна бути впевненим на 100%, так це в тому, що новина не залишилася непоміченою, підірвала все-таки інтернет-спільноти, а відео на офіційному каналі youtube продовжує набирати популярність, перегляди деяких з них вже перевалили за мільйон.

За 40 секунд до триметрового робота

Це справжній, реальний і діючий робот трансформер розроблений і створений командою турецьких інженерів на базі автомобіля BMW. Всього 8 місяців знадобилося для того, щоб представити на суд громадськості робочий прототип, і він значно більший за розмірами свого японського побратима, який також через кілька секунд міг перетворюватися з автомобіля в метрового робота. Правда тоді, ще два роки тому, японські розробники пообіцяли презентувати до літніх Олімпійських ігор, які пройдуть в Токіо в 2020 році, новий п’ятиметровий трансформер.

турецкий робот трансформер

bmw

Letrons

Що вміє робот-трансформер?

Поки японці працюють, турецька фірма побудувала і випустила робот Letrons, який вміє на динстанционном управлінні самостійно перетворюватися з повнорозмірного купе БМВ в гігантський трансформер. А ще він вміє страхітливо рухати руками і головою, світити фарами і випускати дим. Шкода, звичайно, що це чудо техніки не вміє ходити, а сам автомобіль пересувається дуже повільно й усередині нього поки що не можна перебувати, але швидше за все, це питання часу, і навряд чи доводиться сумніватися в тому, що охочі доопрацювати трансформер знайдуться. Цілком можливо, кілька мільйонерів захочуть придбати таку іграшку для своїх дітей, або навіть для самого себе.

На наших очах фантастика стає реальністю

Машинки і роботи давно вже стали улюбленою іграшкою для хлопчаків різного віку. Що може бути цікавіше трансформера, яка поєднує в собі і техніку, і дивних створінь з зброєю і суперздатності? Експерти прогнозують попит на гігантського триметрового робота трансформера, тим більше, що вже стало відомо про те, що вже зараз турецькі інженери працюють над створенням ще чотирьох трансформованих моделей, які напевно обійдуть свого старшого брата в умінні виконувати різні трюки і команди.

новые модели роботов трансформеров

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи