У Москві за підтримки Electrolux пройде ресторанний фестиваль Taste of Moscow

У Москві з 22 по 25 червня за підтримки Electrolux пройде 5-ий ювілейний фестиваль Taste of Moscow. Шеф-кухаря провідних ресторанів Москви представлять гостям свої найкращі страви, приготовані за допомогою самої сучасної кухонної техніки Electrolux.

Шеф-кухаря 30 найсмачніших і трендових ресторанів Москви запропонують гостям свої найкращі страви, приготовані за допомогою самої сучасної кухонної техніки Electrolux. У цьому році в фестивалі візьмуть участь такі ресторани, як «Bjorn», і фермерський ресторан «Марк і Лев», і знаменитий «Сир» на чолі з Мірко Дзаго, а також «Чесна Кухня», «Buba by Sumosan», «Воронеж», « «MOS Gastronomic Smart&Casual», «Ruski», «I-Chef» і багато інших. Компанія Electrolux традиційно є офіційним постачальником всієї побутової та професійної техніки на фестиваль.

рестораны москвы

На фестивалі Taste of Moscow відвідувачі зможуть оцінити безліч тематичних майданчиків. Зона Electrolux Taste Theatre — кулінарне шоу у виконанні найкращих шеф-кухарів кращих ресторанів Росії і Європи. Майстри поділяться досвідом, і розкриють професійні секрети, розкажуть, як в домашніх умовах зробити життя смачною, використовуючи прості методи приготування страв з допомогою побутової техніки Electrolux.

бытовая техника Electrolux

Інтерактивна кулінарна майстерня ? Electrolux Chef’s Secrets надасть відвідувачам унікальну можливість не тільки спостерігати за кухарями, але і самим приготувати різноманітні кулінарні шедеври під керівництвом титулованих шефів, використовуючи саму сучасну кухонну техніку від Electrolux: індукційні поверхні, кухонні машини і духові шафи з парою. У дитячій зоні Junior Chef’s Secrets пройдуть дитячі кулінарні майстер-класи Electrolux. Відомі кухарі будуть піч з дітьми різноманітні десерти і кожна дитина зможе спекти свій унікальний десерт.

Taste of Moscow

Taste of Moscow — це не тільки ресторани і шефи. Це ще і більш 15 тематичних зон, де кожен знайде собі заняття по душі. Діти від 2 до 12 років будуть раді провести час на майданчику kid’s Zone, де для них буде зведено цілий місто різноманітних розваг від майстер-класів по випічці, до театралізованих вистав. Для любителів активного способу життя організатори приготували особливий сюрприз – тренування з крутими інструкторами відомих фітнес-клубів столиці, заняття з йоги, консультації дієтологів і багато іншого.

До зустрічі на Taste of Moscow 2017!

Taste of Moscow 2017

Про компанії Electrolux

Electrolux є світовим лідером з комплексним рішенням у професійній і побутовій техніці. Щорічно компанія реалізовує понад 40 мільйонів одиниць продукції більш ніж у 150 країнах світу. Компанія робить ставку на ретельно продумані, інноваційні рішення, в основі розробки яких лежить глибоке вивчення споживчих та професійних уподобань. Продуктове портфоліо Electrolux включає в себе величезний асортимент вбудованої і що стоїть окремо техніки. У тому числі: духові шафи, варильні поверхні, витяжні вентилятори, холодильники, морозильні ларі, винні шафи, плити, посудомийні та пральні машини, пилососи, малу побутову техніку, побутову хімію, посуд і різноманітні, корисні аксесуари для приготування їжі. За додатковою інформацією звертайтеся на www.electrolux.ru