Пилососи Zelmer з аквафільтром

Сьогодні ми розберемо по кісточках пилососи Zelmer, а точніше три пилососа:

Zelmer 829.0 ST Aquos, Zelmer 829.0 SP Aquos, Zelmer 829.5 SK Aquos

Крутими можуть бути показники не тільки ноутбуків, але і, як показує практика, — пилососів. Тому, що пилососи фірми Zelmer вміють не тільки пил збирати, але і витирати розлиту воду. Тобто, принципово ви не можете робити вологе прибирання, але якщо раптом кішка перекинула вазу, або ви перекинули пляшку води, то зібрати ви можете в два рахунки калюжки, які залишилися на линолиуме.

Особливість № 1

Але, як показує допитливий розум наших покупців та споживачів і людей, які користуються пилососами Zelmer, вони вміють ним і робити вологе прибирання. Як це зробити? Все просто: спочатку разбрызгиваете пульверизатором воду, а потім пилососом її збираєте. Все геніальне — просто!

Особливість № 2

Цифри говорять самі за себе. З такими показниками і з такою потужністю пилососи впораються з прибиранням будь-якого типу.

  • Zelmer Aquos 829.0 ST — 1600 Вт
  • Zelmer 829.0 SP Aquos — 1600 Вт
  • Zelmer 829.5 SK Aquos — 1500 Вт

Особливість № 3

Ці пилососи йдуть не з пластикової колбою, а з мішком для збору пилу. З одного боку це, звичайно многозатратно, але з іншого — це антиалергенну. Мішок закрив, всередині пил, а ти до неї не торкаєшся, брудом не дихаєш. Це дуже добре і корисно для здоров’я. Але, як не крути, все одно є колба для води, яку доведеться мити ручками тому, що по-іншому ніяк не виходить.

Особливість № 4

Система фільтрації: HEPA-фільтр це завжди добре, він антиалергенний, з многоструктурное системою уловлювання пилу. 11-й HEPA-фільтр це, звичайно, не межа досконалості, але вловлює до 95% пилу. До того ж є захисний фільтр двигуна, предмоторний фільтр, який можна і потрібно промивати проточною водою, щоб він завжди працював на відмінно! Сушити на батареї — категорично забороняється, інакше він стане потім іншої форми, і не поміститься потім в пилосос.

Особливість № 5

Причина, по якій пилососи Zelmer називають Аква-крутими, це пилозбірник і його обсяг. Це камера, яка збирає пил. Пилу наш мішок може зібрати 3 літри. Ми виймаємо і встановлюємо у камеру фільтр для збору води. А води наш пилосос може зібрати цілих 4 літри. Це дуже великий показник.

Особливість № 6

Під ручкою пилососа, корпус вмонтований невеликий відсік для дрібних щіток для чищення аудіовідеотехніки, меблів і оббивки, важкодоступних кутів будинків і квартир. Всі три пилососа укомплектовані набором перерахованих щіток, а також мають щітки для збору води, і щітки для чищення килимів двох видів: звичайна з дуже м’яким перемикачем і сферична, у кишеньку якої потрапляють всі дрібні речі, які ви, можливо, могли втратити.

Пилосос серії Zelmer 829.0 оснащені щіткою для чищення ламінату, паркету і мармуру, і розрізняються насадкою: Zelmer 829.0 ST є турбощітка, а в Zelmer 829.0 SP такої щітки немає.

Особливість № 7

Останнє, але не за важливістю, звичайно, — це шланг. Довжина шланга стандартна, 6 метрів, з перспективою радіусу прибирання 9 метрів, і автосматывание працює на відмінно. Шланг прогумований, виконаний з дуже міцного матеріалу, тягнути його можна, скільки завгодно. Він легко розтягується і дуже зручний.

Користувачі скаржаться, що довжини шнура замало, але все-таки 6 метрів довжина і радіус прибирання — 9 метрів, повинно вистачити для прибирання будь-яких приміщень. Цілком можливо, що для комфортної прибирання не досить розеток у квартирі.

Труба всмоктування виконана із сталі, вона телескопічна, позиційна. Коліщатка пилососів всіх трьох серій прогумовані, тому легкий хід їм забезпечений.

З недоліків можна відзначити перемикач швидкостей — він знаходиться на ручці корпусу.

Вага та розміри пилососа виправдовуються якісної начинкою, великим пилозбірником і резервуаром для збору води. А те, що вони такі гучні, то що поробиш, пилососи вони такі гучномовні. А те, що перемикач на корпусі, так це і не страшно зовсім — нагадайте своєму тілу, що таке нахили вперед і назад.

Зате вони дуже стильні і красиві. Дизайн розроблений на найвищому рівні, є в них щось космічне. А пилозбірник схожий на маску Блейна їх «Бетмана».

Пилососи Zelmer виглядають стильно, працюють відмінно, коштують у межах розумного (від 5400 до 7200 рублів), прекрасний як для щоденних прибирань, так і для капітальних. Підходять як для сімей з маленькими дітьми, так і для сімей з шкідливими тваринами. Але пам’ятайте, що це ваш вибір, а вибір завжди залишається за вами.

Як завжди, перед прийняттям рішень варто звернути увагу на відгуки покупців:

Користуюся пилососом місяць. Купувала, щоб прибирати часто, тк будинку дві кішки. Шукала пилосос з аквафільтром, спеціальною щіткою, невеликий. Якщо чесно, спочатку дивилася на томасы, але в магазині предлложили поглянути на зелмер. У підсумку він вдвічі дешевше точно, + томасы, на мій погляд, все ж большеваты — в невеликій квартирі і для частого прибирання не впевнена, що було б зручно їх тягати.
Коли пылесосила вперше, міняла воду після кожного приміщення. Такого бруду у фільтрі я не бачила ніколи, що вже вражає! На максимальній потужності шетку складно навіть по підлозі водити )) Також у пилососа відмінна турбощітка, збирає котячу шерсть на ура!
З мінусів можу відзначити, що незручно закривати люк з додатковими насадками — з незвички в паз складно потрапити.
В цілому, модель рекомендую! Різниця в якості прибирання у порівнянні зі звичайним дешевим пилососом величезна.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи