Принтер Canon Maxify iB4040 — знахідка для вашого офісу

Canon Maxify iB4040 — кольоровий струминний принтер для вашого невеликого офісу. Це ідеальний варіант, якщо вам необхідна кольоровий друк формату А4 в пристойних обсягах. Пристрій оснащений можливістю адміністрування, обмеження окремих функцій, що дуже актуально, якщо прилад розташований у клієнтській зоні.

Canon Maxify iB4040 простий у використанні і володіє всіма необхідними можливостями для сучасної людини. Це не просто надійний принтер, а ідеальний помічник, здатний полегшити внутрішню роботу і зберегти ваші час і гроші.

Швидкість друку на висоті!

Насамперед, треба відзначити високу швидкість друку: 15 зображень в хвилину кольоровий і 23 зображення монохромного друку. Принтер підключається по Wi-Fi і Ethernet. А дані на друк легко можна відправити з комп’ютера, з мобільних пристроїв: планшета і смартфона, і з хмарних сховищ. Призначений для фотодруку Canon Maxify, може підключатися безпосередньо до фотокамери (або до накопичувача, на якому записані цифрові фотографії), без участі комп’ютера.

Ви здивуєтеся, але друк першого аркуша займає всього 7 секунд. А істотно заощадить папір автоматичний двосторонній друк. До речі, кольоровий друк документів виглядає дуже ефектно.

Canon Maxify iB4040

Чим друкуємо і в чому перевага?

Великі, але економічні XL-чорнильниці замінюються роздільно. Їх ресурсу достатньо для друку 1500 сторінок в кольорі і 2500 чорно-білих сторінок. Чорнило DRHD (Dual Resistant High Density) розроблені спеціально для бізнес-лінійки принтерів Maxify. Чорнило не вицвітають, не стираються, не розмиваються при виділенні маркером.

Управління принтером і його можливості

Меню російською мовою містить оптимальний набір налаштувань. Більшість з них, в тому числі Wi-Fi-підключення, можна легко виконати за допомогою мобільного пристрою з фірмового додатка Canon Maxify Printing Solutions. Додаток можна встановити на мобільному пристрої Android і iOS. Завдяки підтримці Apple AirPrint ви можете друкувати веб-сторінки і PDF прямо з браузера. Для цього достатньо вибрати у меню «Друк» і далі «Ім’я» — Canon в списку доступних принтерів. Ніяких додаткових драйверів і програм встановлювати не доведеться.

Canon Maxify

2 лотка паперу на 250 листів — це те, що потрібно, коли обсяг друку досить великий. При цьому, в один лоток завантажити звичайний папір А 4, а в другій, наприклад, конверти.

Підтримка Maxify Cloud Link дозволяє друкувати зображення з хмарних ресурсів. Наприклад, із спеціального ресурсу iMAGE GATEWAY.

Кольоровий струменевий принтер Canon Maxify iB4040 володіє всім необхідним для сучасної ділової людини і відмінно підходить для роботи з кольоровим і чорно-білим друком в офісі.

Купити Canon Maxify iB4040 можна в інтернет-магазині. Перед тим, як зробити покупку, рекомендуємо прочитати наші слушні поради про те, як вибрати принтер, і не помилитися.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи