Професійний фен для волосся Коифин (Coifin)

Багато хто з нас, купуючи в магазині звичайний побутовий фен, через деякий час починають цікавитися можливостями професійних фенів. Регулярні відвідування салонів не залишають нас байдужими до майстерності і віртуозному володінню своїми інструментами перукарів. Тому ми вирішили сьогодні представити вашій увазі професійний фен для волосся Коифин (Coifin), виробництва Італії.

Чому починаємо саме з нього? Відомо, що італійська компанія Coifin спеціалізується на випуску високоякісної професійної техніки для сушки і укладання волосся. Компанія має свій власний завод, розташований в Італії, що говорить про високу якість збірки.

Крім професійних, Coifin випускає ще серію побутових фенів, в яких використовуються рішення, що застосовуються в професійних моделях. Професійні інструменти Coifin можна побачити в багатьох російських салонах. Досвідчені фахівці полюбили їх за ергономічний дизайн, технічні характеристики, хороша якість та доступні ціни.

Що потрібно знати про професійних фенах? У руках майстрів це не просто електричний прилад для сушки і укладання волосся. Професійні прилади розраховані на більш тривалий час і великі навантаження. Ви напевно помічали, що ваш домашній фен і через півгодини роботи подає ознаки перегрівання? Тому професійний фен володіє більшою потужністю і великою кількістю режимів і швидкостей, що в домашніх умовах не завжди використовується.

Дизайн фенів Coifin

Кажуть, що професійні фени набагато важче звичайних, тому з ними важко працювати. Судячи з відгуків і популярності цього фена, розробники доклали всіх зусиль до того, щоб максимально полегшити вагу інструменту. Вага виробу від 510 до 630 грам, що, погодьтеся, викликає позитивні емоції.

Колірне рішення, в якому виконані фени Коифин — темні відтінки. Особливою любов’ю користується чорний колір — чорний блискучий пластик сприймається солідно і стильно. Плавні обриси фенів, виконаних в цій колірній гамі підсилюють враження.

Зазначимо, що шнур довжиною 3 метри під час роботи не заважає майстру, а робоча частина фена може змінювати своє положення щодо рукоятки. Важливо, що професійний фен для волосся Коифин має знімний фільтр, який можна зняти і без зусиль почистити.

Функціональні можливості фенів Coifin

Фени Коифин сушать волосся швидко, так як мають кілька температурних режимів, регулювання швидкості повітряного потоку, і потужність, залежно від конкретної моделі — від 1800 до 2500 Вт. Він набагато швидше висушує волосся і захищає їх від перегріву. Тому комбінуючи швидкість і температуру повітря, можна вибирати для кожного конкретного випадку свій режим роботи.

Якщо фен використовується довго, то в таких випадках можна включити функцію миттєвого охолодження, що запобігає перегріванню фена, або ефективно вплине на закріплення вашої зачіски. Пам’ятайте хороший професійний прийом? Після гарячого потоку повітря на пасмо волосся рекомендують охолодити її холодним струменем повітря — в цьому випадку завиток буде триматися довше.

Функціональні можливості фенів Coifin значно розширюють додаткові насадки: щипці для завивки, різні гребінці для швидкої сушки, точної укладання і додання обсягу, насадка для випрямлення волосся, насадки для концентрації повітря.

Особливості експлуатації

Професійний фен Коифин при дбайливому відношенні досить простий в експлуатації. Непомітно для вас він заощадить електроенергію навіть при інтенсивній експлуатації. Ви не помітите також і потужного вентилятора, вбудованого в вироби.

При роботі з усіма насадками легко регулювати напрямок повітряного потоку. Для того, щоб почистити фільтр, досить зробити кілька рухів, так як знімний фільтр легко знімається і легко очищається.

Важливо!

При всіх вищенаведених достоїнства, вартість фенів Коифин дуже невисока — від 1400 до 2000 рублів. Сарафанне радіо спонукає багатьох майстрів-професіоналів змінити своїм звичкам, і подивитися в бік фенів Coifin. У багатьох виникає питання: навіщо купувати дорожче, якщо за той же функціонал і відмінна якість можна заплатити дешевше?

Сьогодні багато жінок і чоловіки обирають для своїх волосся професійні засоби і прилади для догляду. Професійний фен для волосся Коифин (Coifin) — просто знахідка для тих, хто хоче швидко і якісно висушити і укласти волосся в домашніх умовах, не відвідуючи дорогі салони.

Рекомендуємо подивитися урок Школи Перукарів про те, як правильно вибрати фен для волосся.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи