Panasonic представляє новий преміальний епілятор ES-ED93 з б’юті-лінійки ВЕСНА-ЛІТО 2017

Москва, Росія – Компанія Panasonic Росія являє преміальну модель епілятора ES-ED93 з нової б’юті-лінійки ВЕСНА-ЛІТО 2017, що поєднує новітні японські технології для максимально делікатною епіляції тіла.

Навесні і влітку на шкіру інтенсивно впливає сонце, тому всі салонні процедури краще відкласти до осені, в тому числі лазерної та фотоепіляції. Щоб ваша шкіра залишалася гладкою і сяючою, скористайтеся новими преміальними епілятором ES-ED93, створеними спеціально для м’якої і безболісної обробки всіх частин тіла.

эпиляция

Завдяки подвійній системі дисків з 48 пінцетами Panasonic ES-ED93 швидко і ефективно видаляє навіть самі тонкі і світлі волоски довжиною від 0,5 мм, а технологія Wet&Dry дозволить проводити вологе епіляцію з піною в душі – ефективно і безболісно. Спеціальна захисна система Skin Protector злегка притискує шкіру в момент видалення волосяної цибулини, захищаючи її від контакту з пінцетами і мікротравм.

прибор

Модель ES-ED93 дуже зручна у використанні

Завдяки новій похилій плаваючої голівки забезпечується максимально щільне прилягання до шкіри — епілятор точно до контурів вашого тіла, а яскрава LED-підсвічування допомагає побачити навіть самі непомітні волоски. Прилад може працювати в двох швидкісних режимах: високому (для ефективної епіляції) і низькому (для делікатних і особливо чутливих зон).

интернет-магазин

Функціональні насадки

Для повноцінного догляду за вашим тілом Panasonic пропонує розширений набір функціональних насадок. Насадки для делікатного епіляції і насадка для епіляції рук і ніг забезпечують повноцінний догляд за всіма ділянками тіла, насадка для лінії бікіні і пахв дбайливо очищає ніжні зони, бритвене насадка з вбудованим тримером і знімним гребенем дозволяє видалити волоски без застосування епіляції, а насадка для шліфування шкіри ступень допоможе позбутися від огрубілою шкіри на п’ятах, мозолів і натоптишів.

уход за телом

У набір входять кришки для насадок і щіточка для чищення. Вдома або в подорожі, ES-ED93 гарантує вам ідеально гладку сяючу шкіру!

насадки для эпилятора

Новий преміальний епілятор Panasonic ES-ED93 можна придбати у всіх магазинах «М. Відео» і в фірмовому інтернет-магазині Panasonic Eplaza. Вартість моделі – 8 199 рублів.

Panasonic ES-ED93

Про Panasonic

Корпорація Panasonic – світовий лідер у розвитку і проектуванні електронних технологій та системних рішень для дому, промислового сектору, транспорту та для різних пристроїв персонального користування. З моменту заснування в 1918 р. компанія безперервно зростала і зараз є однією з найбільших глобальних корпорацій, що об’єднує понад 500 підприємств по всьому світу. Обсяг продажів корпорації в 2012 фінансовому році склав 7,3 трильйонів ієн (68 млрд. євро). Місія Panasonic полягає у створенні інноваційних комплексних рішень, які роблять життя людей зручною і комфортною. Більш детальну інформацію про Panasonic ви можете знайти на сайтах http://panasonic.net/ і www.panasonic.ru