Проста і зручна прасувальна дошка Ніка 7

Для хорошої прасування потрібен не тільки хороший праска, але і відмінна дошка. І якщо ви в пошуку цього універсального, легкого, функціонального і доступного інструменту, то прасувальна дошка Nika Ніка 7 буде найкращим варіантом.

Прасувальні дошки не показують гостям, вони для внутрішнього домашнього господарства. Тому виробник поєднав простоту і функціонал. Тим більше, що жовта оббивка дошки зберігає ваш гарний настрій. До речі, чохол можна зняти, випрати, або взагалі замінити на новий.

В основі — фанера, матеріал знімного чохла — бязь. Дошка буде достатньо стійка, а значить прасувати дуже зручно. Висота дошки легко регулюється важелем під стільницею, від 60 до 98 сантиметрів. Відмінно підійде людям різного зросту.

Справа знаходиться зручна европодставка під праску з двома можливими положеннями, і термостійкі силіконові зачіпки, спеціально для прасок з тефлоновим покриттям.

У комплекті йде подрукавник, а довжина дошки достатня для того, щоб прасувати дуже довгі штани, довжиною до 122 сантиметрів. Ширина дошки 41 см, а довжина буде зручна для того, щоб погладити об’ємні речі — 150 див. Мініатюрність — це недолік для дошка, а не її гідність.

Внизу розташована полиця для білизни. Крім цього, тут є електроподовжувач з самої справжньою розеткою. Всі деталі виконані з металу, ніжки захищені ковпачками

Збирається дошка легким рухом руки, і виглядає дуже компактно — погладили і поклали її в шафу. Несподівано, що у звичайній прасувальній дошці є стільки приємних функцій.

Проста прасувальна дошка Nika Ніка 7 — хороший і економічний варіант. Ціна в інтернет-магазині навіть нижче, ніж у звичайному. Не вірите? Найкращий спосіб перевірити — переконатися особисто.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи