Праска Tefal GV 8930

Унікальний стрижень-колектор для збору накипу, самоочисна підошва autoclean, зручна система зберігання шнура живлення, електронне регулювання режимів роботи Смарт Технолоджі, і головне — французьке виробництво. Праска Tefal GV 8930 — справжній професіонал у сфері прасування і відпарювання.

Головне в цьому парогенераторі — електронна технологія Смарт Технолоджі Auto Control, завдяки якій можна в одне торкання вибрати режим прасування будь-яких типів тканин. Виберіть одну з трьох програм і система автоматично буде підтримувати встановлені параметри для чудового результату.

Виробники пропонують делікатний режим для самих ніжних речей. Нормальний — для більшості типів тканин. Максимальний — для джинсового одягу і навіть лляних скатертин.

Цей праска розгладить гори одягу і білизни за лічені хвилини, не докладаючи до цього жодних зусиль! Завдяки високій потужності, яка становить 2200 Вт, система Fast Heat Up прилад нагріває воду і перетворює її в пар всього за 2 хвилини, після чого подає його під тиском до 6 бар – на тканинах не залишиться жодної складки!

Крім класичної прасування і горизонтального відпарювання є можливість вертикального відпарювання тканин при постійній подачі пари з тиском 6 бар і паровим ударом 310 г/хв. Навіть щоденна прасування перетвориться в приємні домашні клопоти.

Приємно буде і вашому гаманцю. В даній моделі передбачено еко-режим, при якому споживання енергії зменшується на 20 відсотків. Прилад повністю нагрівається всього за 2 хвилини, після чого він готовий до використання.

Парогенератор Tefal GV 8930

Унікальна поверхня підошви праски не тільки легко ковзає, але і самоочищається від різних забруднень і ворсинок. Крім того, вона створює повітряну подушку, яка дозволяє приладу ковзати по тканині, виключаючи можливість її пошкоджень.

У нижній частині парогенератора розташована кришка колектора накипу, який збирає навіть дрібні частинки вапна і надійно захищає нутрощі пристрою. А світловий сигнал підкаже, коли прийде час очистити колектор. Для цього треба зробити деталь з бойлера і промити під струменем води.

Тут же, на базі розташована зручна виїмка для шнура живлення і встановлено резервуар води з рекордно великим об’ємом води — 1,8 літра. До речі, воду можна заливати, не зупиняючи процес прасування.

Ще одна перевага моделі — це унікальна система замикання праски для зручного перенесення та безпечного зберігання приладу.

З таким парогенератором ви заощадите час, гроші і свої сили. Праска Tefal GV 8930 потрібен для того, щоб отримувати задоволення від домашніх турбот. Адже прасувати з сучасним парогенератором дуже зручно і просто!

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи