Ви хочете вибрати найкращий праска? Зверніть увагу на праска Tefal FV 9640!

Унікальна система збору накипу, потужний паровий удар і самоочисна підошва роблять праска Tefal FV 9640 воістину бездоганним і довговічним інструментом для прасування і відпарювання.

Головна перевага цієї моделі — наявність всередині парової камери унікального колектора для збору накипу. Зазвичай накип накопичується всередині парової камери і перешкоджає вільному виходу пари. Внаслідок цього знижується потужність подачі пари, а під час прасування на одязі можуть з’являтися несподівані плями. У цьому прасці вся накип залишається в колекторі, і її можна просто взяти і викинути. Досить дістати колектор одним рухом і спустошити його.

За три місяці в прасці може накопичитися ціла ложка накипу, а з системою Ultimate Anti-Calc цей праска прослужить довгі роки, і залишиться, як новий.

Отвори для пари розподілені по всій підошві рівномірно, навіть на носику, що робить відпарювання максимально ефективним. А завдяки особливій підошві з паладієвим покриттям, праскою можна обробляти будь-які типи тканини, не завдаючи їм шкоди. Крім того, ця підошва має функцію самоочищення, і надовго залишиться у відмінному стані.

Спеціальний жолобок в довгастому носику праски дозволяє з легкістю пропрасовувати тканина між гудзиками. Корпус праски виконаний з надійного термостійкого пластику. Управління максимально просте: можна встановити температуру, режим роботи, потужність відпарювання з допомогою механічних важелів.

Цей праска підходить як для сухого прасування, так і для прасування з розбризкуванням і з відпарюванням. Тут передбачений місткий резервуар для води об’ємом 350 мл, з широким отвором для затоки. Вам не доведеться часто переривати процес прасування, щоб знову додати води.

Потужність праски становить 2600 Вт. В режимі відпарювання він генерує 50 грамів пари в хвилину, а при паровому ударі — 200 г/хв. Цього достатньо, щоб пропрасувати відразу кілька шарів щільної тканини.

Ви оціните зручність користування завдяки ергономічній прогумованої ручці. Функція «Капля-стоп» не дасть воді проникнути через отвір для пари і потрапити на одяг. А безпека забезпечує функція Автовідключення», в будь-якому положенні: лежачи або на боці — через 30 секунд, а в положенні стоячи — через 8 хвилин.

Праска Tefal FV 9640 з унікальною системою збору накипу Ultimate Anti-Calc виробництва Франції, з унікальною самоочищається підошвою і потужним паровим ударом 200 г/хв перетворить процес прасування в приємне заняття! Це стильний і зручний праска. Його зручно тримати, завдяки вазі зручно розгладжувати важкі складки, є можливість вертикальної прасування, вражає потужність парового удару, зручна довжина шнура, і понад зручна форма носика праски. Такий праска — мрія будь-якої господині!

Перед тим, як відправитися в магазин, можете звернути увагу на наші поради про те, як вибрати праску правильно.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи