Нова лінійка AEG змінює традиційний підхід до прання та сушіння білизни

Нова лінійка техніки AEG, в яку входять пральні та сушильні машини, гарантує збереження насиченості кольорів і текстур, забезпечуючи винятковий рівень захисту тканин. Серед безлічі технічних особливостей у новій серії використовується перша в світі інноваційна технологія SoftWater, яка пом’якшує воду перед пранням, що дозволяє домогтися неймовірних результатів навіть при пранні у воді, нагрітій до 30 C.

Основне завдання, що стоїть перед новинками – зберегти вигляд нової одягу при щоденному пранні і позбавити людей від традиційних, але застарілих звичок по догляду за одягом.

«Ми спиралися на досвід споживачів і одночасно використовували науковий підхід, щоб створити не просто рішення для прання, а щоб запропонувати ще і нові технології захисту тканин, кольорів і текстур», – каже Дженні Хедберг, директор по маркетингу продуктів AEG у регіоні EMEA.

У новій серії ми забезпечили найвищий рівень турботи про одяг, навіть якщо вона виготовлена з найбільш делікатних тканин, наприклад, вовни або шовку, а також про спортивному одязі, яка повинна зберегти свої водовідштовхувальні властивості після прання та сушіння.

«Багато покупців сумніваються, чи можна сушити делікатні тканини в сушильній машині, а 40% опитаних нами споживачів перуть вручну, принаймні, раз на місяць, не довіряючи своїм пральних машин, або боячись порушити заборони на ярличках, – каже Дженні Хедберг, – ми AEG впевнені, що зараз саме час повернути впевненість людям в пральних та сушильних машинах».

Більш делікатне прання з м’якою водою

В результаті проведених тестів, інженери AEG виявили, що миючі засоби працюють ефективніше саме в м’якій воді, навіть якщо мова йде про низьких температурах. Це відкриття підштовхнуло нас до розробки першої в світі технології пом’якшення води прямо в пральній машині.

«Будь-яка водопровідна вода містить мінерали, які можуть пошкодити тканини. Нові пральні машини AEG першими в світі навчилися очищати від них воду», – говорить Фабіо Гарзена, інженер з текстилю в AEG.

Унікальна технологія використовує іонно-обмінний фільтр, який пом’якшує воду, видаляє з неї домішки розчинених мінеральних солей, перетворюючи її в чисту і м’яку. Це дозволяє машині повністю активувати миючий засіб при значно більш низьких температурах, а також прополоскати білизну м’якою, очищеною водою. Такий підхід гарантує відсутність жорстких мінералів на одязі, довше зберігаючи відчуття шкарпетки нових речей.

деликатная стирка

Завдяки технології SoftWater, ви отримаєте результат прання при 60 C, вибираючи програму прання при 30 C. За рахунок меншої нагріву води виходить значна економія енергії. Крім цього прання при 30 C істотно знижує знос тканин і втрату кольорів навіть після великої кількості прань. На доказ цього в тестовій лабораторії AEG 50 разів поспіль було випраний чорне плаття без якого-небудь ефекту зносу або втрати кольору*.

Нові методи захисту одягу – ефективність, доведена провідними компаніями

«Ми об’єдналися з провідними виробниками на ринку одягу та миючих засобів, і раді повідомити вам про те, що ефективність нових технологій доведена не тільки нами, але і іншими компаніями, — каже Дженні Хедберг, – наприклад, Procter&Gamble (виробник Ariel і Lenor) підтверджує, що наші технології підсилюють ефект від миючих засобів і дозволяють прати швидше і при більш низьких температурах, оптимізуючи розподіл миючого засобу під час прання. Якщо ж говорити про прання і сушіння делікатних тканин, компанія Woolmark сертифікувала наші програми для вовни з найвищим рейтингом, дозволивши використовувати їх для прання та сушіння речей з маркуванням «лише ручне прання та сушка».

За даними дослідження 87,5% споживачів хочуть придбати сушильну машину, яка зможе без шкоди обробляти в тому числі і делікатні тканини**, але недовіра до використання автоматичних сушильних машин їх зупиняє. Преміальна програма сушіння вовняних речей в сушильних машинах з технологією AbsoluteCare® System була відзначена сертифікатом Woolmark Blue, який дозволяє сушити в наших машинах делікатні вовняні тканини з маркуванням “тільки ручне прання’. Швидка швидкість обертання барабана гарантує, що вовняні речі просто лежать на його поверхні, точно також як при сушінні на горизонтальній поверхні в разостланном вигляді. В додаток до цього машина не робить різких рухів під час сушіння, тому не пошкоджує і не заламує делікатну одяг.

«Останні інновації AEG дійсно дають споживачам впевненість у тому, що вони без загрози псування можуть прати і сушити в побутових машинах навіть саму чутливу до впливів вовняний одяг», — говорить Пітер Акройд з компанії Woolmark.

AEG також співпрацює з початківцями дизайнерами, щоб поділитися своїми знаннями у сфері догляду за тканинами. Наприклад, Мэрит Илисон, естонський дизайнер, яка перетворює вінтажні ковдри стильні жакети, отримала в своє розпорядження пральну та сушильну машини з нової лінійки.

«Коли ми спробували використовувати нову машину AEG з сертифікатом Woolmark і технологією прання вовни, то відчули величезну різницю, – сказала вона, – я ніколи не вірила в серйозні відмінності між машинами початкового і преміального рівня, але цей досвід використання AEG змусив мене змінити свою думку. Спочатку ми сумнівалися, але тепер ми стираємо все вінтажні матеріали в цій машині, і вона творить чудеса: ковдри не тільки стають чистими і свіжими, але також відрізняються чудовою м’якістю. Повинно бути, всередині цієї техніки відбувається щось особливе, так як прання нашого повсякденного одягу також дала кардинально інші результати, ніж у звичайній пральній машині».

Більш розумний спосіб турботи про одяг

AEG також прагне внести свій внесок у формування сучасних звичок турботи про одяг, для цього ми використовуємо нові способи спілкування з споживачами. Справа в тому, що багато звички прання передаються через покоління, люди продовжують прати і сушити одяг так само, як було прийнято в їхній родині, не користуючись тими перевагами, які несуть в собі нові технології.

инновации AEG

Завдяки технології онлайн підключення, AEG підкаже як застосовувати нові технології, і відкриє нові сучасні та надійні способи турботи про одяг. Наприклад, функція Care Advisor в додатку «My AEG» буде давати поради користувачам, які вибирати програми, опції і миючі засоби для різних типів одягу, в тому числі для боротьби з плямами.

«Це один із прикладів того, як сучасні комунікації можуть розширити можливості пристроїв, доповнюючи прості функції віддаленим керуванням», — каже Дженні Хэдберг.

*Тест на збереження кольору проходив при пранні чорного поліестеру 50 циклах при 30 градусах
** Кількісне дослідження функцій сушильних машин і передумов для покупки. Holden Pearmain, квітень 2009.

Огляд нової лінійки

стиральные машины AEG

Нові пральні машини AEG

Пральні машини 6000-серії

6000 серія підтримує технологію ProSense®, яка автоматично визначає рівень завантаження і відповідно з ним змінює цикл прання. Це знижує знос одягу при пранні і допомагає зберегти текстуру тканини.

Пральні машини 7000-серії

Технологія ProSteam® в 7000 серії підтримує опцію PlusSteam, яка дозволяє зменшити кількість складок приблизно на третину*, завдяки застосуванню пари в кінці циклу прання. Ви також можете запустити окремий цикл обробки парою, щоб освіжити злежався одяг.

*Порівняно з пранням у такій же машині, але без технології ProSteam®

Пральні машини 8000-серії

У звичайних пральних машинах кондиціонер для ополіскування потрапляє менше, ніж на половину випраної білизни. Завдяки технології OKOMix, миючий засіб і кондиціонер повністю змішуються з водою і активуються ще до того, як вона потрапляє в барабан. Такий підхід вперше гарантує, що кожна ділянка тканини буде ретельно випраний і оброблений кондиціонером. Дана технологія була визнана провідними виробниками миючих засобів, включаючи P&G, як найбільш ефективно використовує можливості миючого речовини і кондиціонера, забезпечуючи їх розподіл більш ніж на 90%.

Пральні машини 9000-серії

Тільки пральні машини AEG SoftWater 9000-серії очищають і пом’якшують воду, щоб миючі засоби могли працювати ефективніше, забезпечуючи ефект прання при 60 C, використовуючи воду температурою всього 30 C. Ця технологія гарантує, що кольори залишаться яскравими, а чорний залишиться чорним, одночасно зберігаючи форму одягу і текстуру тканин.

*Тест на збереження кольору для чорного поліестеру після 50 прань при 30 C.

Нова серія сушильних машин AEG

сушильные машины AEG

Сушильні машини 6000-серії

6000 серія використовує технологію ProSense® з сенсорами вологості і температури, які коригують час сушіння і споживану енергію в залежності від завантаження машини. Такий підхід допомагає економити час і електрику, одночасно захищаючи одяг від пересушування.

Сушильні машини 7000-серії

Технологія SensiDry® в 7000 серії дозволяє сушити одяг при практично вдвічі меншій температурі, ніж в традиційних сушильних машинах, а значить – знизити рівень ушкодження і зносу тканин і зберегти їх текстуру.

Сушильні машини 8000-серії

Система AbsoluteCare® 8000 серії ламає наші уявлення про те, як потрібно сушити шовк, шерсть і верхній одяг. Програма сушіння вовни гарантує відсутність усадки*, зберігає м’якість і форму краще, ніж традиційні методи. Унікальна програма для шовку настільки ж делікатна, як сушка в разостланном вигляді, дозволяючи зберегти форму шовкових виробів і створюючи навіть менше складок, ніж при природній сушці на повітрі. Нова програма сушіння верхнього одягу чудово підходить для вологозахисних тканин. Вона використовує необхідну кількість тепла, допомагаючи залишити захисну мембрану* водонепроникною, вітрозахисною і дихаючої і гарантуючи, що ваші речі і далі будуть служити за призначенням.

*краще, ніж сушка на повітрі

Дата запуску: Деякі продукти будуть доступні на ринку відразу після презентації на IFA 2016. Інші моделі нового асортименту будуть випущені в середині 2017 року.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи