Пральні машини LG 6 Motion

«Шість рухів турботи» — саме так компанія LG назвала технологію, яка застосовується в пральних машинах 81-ї серії. Але не тільки ця особливість виділяє їх на тлі аналогів, тому потрібно розібратися у всьому цьому детальніше. Отже, пральні машини LG 6 Motion:

LG F1081ND, LG F1081TD, LG F1281TD , LG F1281ND5

Крапельний барабан LG 6 Motion

Головна фішка цих машин — це крапельний барабан LG 6 Motion, який має 6 варіантів обертання:

1. Базове обертання. Здавалося б речі просто перемішуються по колу, але саме за рахунок унікальних особливостей конструкції барабана вони відпираються дуже дбайливо і якісно.

2. Розгладження. Під час прання в цьому режимі барабан обертається так, що речі рівномірно розподіляються всередині, і на них не з’являються складки. Відповідно, одяг менш пом’ята, і її потім легше прасувати.

3. Кручення. У цьому режимі прання проходить дуже тихо, а білизна перекочується всередині барабана, так як його бульбашкова поверхню ретельно усуває забруднення.

4. Погойдування. Створюється відчуття, що білизна погойдується у воді, при цьому не торкаючись стінок барабана. Цей режим можна використовувати як під час прання вовняних речей, так і при делікатного прання.

5. Насичення. В цьому режимі можна прати все і відразу, це мрія будь-якої господині! Весь максимальний об’єм речей рівномірно змочується миючим розчином.

6. Реверсивне обертання. Вода вихором заливається в барабан, швидко і ретельно розчиняє порошок, що безумовно підвищує якість прання, і відпираються складні забруднення.

Двигун з прямим приводом LG Inverter Direct Drive

Ці системи, безсумнівно, допоможуть випрати навіть дуже брудні речі, але виробник не зупинився на досягнутому, і пішов ще далі. Зазначимо мотор з прямим приводом LG Inverter Direct Drive. Зазвичай пральна машина в родині їх 4-х осіб використовується протягом 5 років. Далі виникають проблеми і починаються дрібні ремонти. Але особливість двигуна з прямим приводом здатна продовжити працездатність машинки набагато довше — гарантійний термін служби складає 10 років. Кожній господині сподобається пральна машина, яка під час прання працює тихо.

Стиральная машина LG F

Всі перераховані моделі LG F1081ND, LG F1081TD, LG F1281TD , LG F1281ND5 відрізняються один від одного місткістю, розмірами, кольором і швидкістю віджимання.

Перші цифри в назві 1081 ND — це кількість оборотів: 10 – 1000 об/хв, 12 — 1200 об/хв. Другі дві цифри 1081 ND — це назва моделі. Наступна буква позначає глибину і місткість — 1081 ND: N — глибина 44 см, місткість 6 кг, T — глибина 55 см, місткість 8 кг. Буква D в назві 1081 ND — прямий привід, в цій серії всі пральні машини з прямим приводом. Останні цифри або букви позначають колір моделі: 1081 ND5.

14 програм прання

Пральні машини LG 6 Motion мають 14 програм прання:

для різних типів білизни

програми для прання дитячих речей

програми для прання спортивної форми

програми для прання делікатних тканин

програми для прання речей з пуху

Для людей з чутливою шкірою підійде програма «Турбота про здоров’я». У цьому випадку рясне і багаторазове полоскання безповоротно видалить порошок з тканини.

Програма «Безшумної прання» відмінно підійде для тих, кому потрібно випрати вночі, або вдень, коли хтось спить — роботу машинки взагалі ніхто не почує.

Дбайливе ставлення до речей з шовку, вовни гарантує Сертифікат міжнародного інституту вовни «Woolmark» у програмах для делікатних тканин.

Якщо вам потрібно налаштувати параметри прання вручну, можна скористатися режимом «бажаний», в цьому випадку вам не потрібно кожен раз вибирати кількість полоскань, оборотів і температуру прання. Достатньо всього лише один раз налаштувати цей режим.

Додаткові функції

Велика кількість додаткових функцій допоможе зробити процес прання ще краще. Уся необхідна інформація відображається на дисплеї. Також тут розташовані індикатор блокування двері, помилок і часу відкладеного старту, якщо ця функція задіяна.

Дисплей стиральных машинок LG

В пральних машинах LG є система контролю піноутворення, яка включить додаткове полоскання, якщо миючий засіб буде сильно пінитися.

А система автобалансування проконтролює і рівномірно розподілить білизну по барабану перед початком віджиму.

Як краще випрати білизну, визначить інтелектуальна система прання. Ви просто вибираєте програму, а машинка взвешиваtт білизну, і визначає оптимальний час прання, тим самим економить воду, електроенергію, і час.

Система очищення барабана

Окремо відзначимо очищення барабана. Не секрет, що у великій родині машинка використовується часто, і, часто не встигає просохнути. Тим часом у баку накопичується волога, і саме вона призводить до виникнення грибка, зате очищення барабана допомагає усунути будь-які бактерії і грибки, а також забруднення на поверхні барабана.

Відгуки

Багато користувачі відзначають гучну роботу пральних машин LG, хоча є ті, хто цього не помічає. Можливо, що при установці, майстер правильно встановив пральну машинку.

Це дійсно дуже тиха пральна машина. Для мене наявність мотора DirectDrive було ключовим перевагою саме через тиші роботи. Особливо це помітно при віджиманні, головне відрегулюйте ніжки за рівнем (склянці води) зручним ключем (в комплекті).
До неї були вдома і Ariston M2000 і вертикалка Candy 125, у рідні Indesit / Ariston недавніх років випуску. Вона істотно тихіше їх усіх. Легко можна прати вночі, навіть і без використання режиму «безшумна прання» він ще тихіше, інструкції написано що з половинною завантаженням, але працює і при майже повній.
Відпирає добре, выполаскивает теж, але якщо білизна брудна і поклали максимум порошку варто додати одне доп. ополіскування.
Управління зручне, всі основні опції прання інтуїтивно зрозумілі не дивлячись на інструкцію.

Пральні машини LG 6 Motion, пральні машини середнього класу, — ідеальне рішення для великої родини, особливо з маленькими дітьми.

Подивитися відео про достоїнства пральних машин середнього класу можна в цьому відеоролику:

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи