Пральні машини Bosch Maxx 7, Maxx 6 і Maxx 5

Сьогодні можна включити пральну машинку, вибрати необхідну програму, і продовжувати займатися домашніми справами. Вона не тільки випере для вас білизну, але і зробить так, щоб якість прання було високим, заощадить воду, миючі засоби та електроенергію. Пральні машини Bosch Maxx відносяться саме до таких пристроїв.

Основна відмінність лінійок WLX і WAE полягає в розмірах. Пральні машини Bosch WAE є повногабаритними пральними машинами. WLX — вузькі, їх можна встановити у вузькому просторі типових ванних кімнат або кухонь. А верхню панель пристроїв при необхідності можна замінити стільницею кухонного гарнітура, щоб вписати машинку в загальний інтер’єр, і заощадити місце.

У цьому огляді беруть участь пральні машини:

Bosch WAE 16164 OE
Bosch WAE 20164 OE
Bosch WAE 20444 OE
Bosch WAE 28444 OE
Bosch WAE 24444 OE
Bosch WLX 20163 OE
Bosch WLX 24463 OE
Bosch WLX 20463 OE
Bosch WLX 24463 OE

Пральні машинки WLX і WAE мають цікаву конструкцію барабана, в якому білизну і купається, і приймає душ. Саме це дозволяє підвищити якість прання і економити ресурси. А система 3D-Aquaspar зволожує білизна, забезпечуючи додатковий вспрыск води.

Лінійки представлені широким асортиментом моделей, так що кожен зможе знайти оптимальний вибір для себе. Кількість обертів можуть визначити перші дві цифри в назві. Наприклад:

Bosch WAE 16164 OE — 800 об/хв

Bosch WAE 20164 OE — 1000 об/хв.

Bosch WAE 24444 OE — 1200 об/хв.

Управління пральними машинами

У пральних машинок цих лінійок може бути спрощений або багатофункціональний дисплей. На спрощеному дисплеї відображається індикація ходу програми, час до закінчення прання, таймер, за допомогою якого можна відкласти старт.

На багатофункціональному дисплеї додатково можна вибрати швидкість віджиму і температури. Саме кількість додаткових функцій є основною відмінністю моделей всередині лінійок. Також на моделях з багатофункціональним дисплеєм передбачено більше стандартних програм для прання.

4-я цифра в назві моделей показує, яка система захисту від протікання встановлена. На моделях з цифрою 6 передбачена стандартна багатоступенева система (Bosch 24164 OE). На машинках з цифрою 4 встановлена новітня система аква-стоп з додатковим наливного шланга, клапана, яким він з’єднується з водопровідною трубою і піддоном з поплавцем і микровыключателем в нижній частині пристрою.

Ці моделі можна сміливо залишати в робочому процесі без нагляду, навіть якщо виникає яка-небудь протікання, пристрій в автоматичному режимі перекриє клапан подачі води.

Пральні машини Bosch оснащені великим вибором програм для різних видів тканин, які дозволяють підібрати найбільш відповідний варіант для прання білизни. Перелік програм включає в себе супер швидке прання. У моделей WLX це 15 або 30 хвилин, у WAE — лише 15 хвилин. Програматор на моделях обертається у обидві сторони, що дуже зручно при виборі потрібної програми.

Функції пральних машин Bosch maxx

Важливі переваги цих лінійок — гнучкість і інтелект. Вони не підкоряються сліпий волі програматора, а навпаки, діють по ситуації. За допомогою датчиків машини постійно аналізують весь комплекс параметрів прання, і завжди приймають адекватне рішення. З таких систем відзначимо:

Контроль піноутворення. Якщо піна занадто рясна, автоматично додасться ще один цикл полоскання.

Дозування води. Машинка набирає рівно стільки води, скільки необхідно для прання даного об’єму і типу білизни.

Придушення дисбалансу при віджиманні. Пристрій рівномірно розподіляє білизна всередині барабана, що виключає вібрації і пригнічує зайвий шум.

Відгуки про пральних машинках Bosch maxx

Відгуки в інтернеті про пральних машинках Bosch дуже різні. До речі, це стосується всієї побутової техніки. Ви і самі знаєте, напевно, що два однакових приладу можуть вести себе по-різному на вашій кухні, і на кухні сусідів. На це впливає багато факторів: і якість збірки, і качествокомплектующих, і ступінь експлуатації, жорсткість води… можна багато причин перераховувати. Ми вибрали дуже лаконічний, і не хвалебний відгук, щоб було зрозуміло, що пральна машини Bosch виконують своє головне призначення: перуть білизну і перуть добре!

Купили нову пральну машину Bosch Maxx 5Speed Edition Машина компактна, економічна. Дуже місткий, в неї можна завантажити до 4, 5 кг. (поміщається весь комплект 2х спального білизни).
Багато різних режимів прання: тонка білизна, бавовна, шерсть, джинси і синтетика. Все просто, завантажив у машину білизну, вибрав потрібну програму і займаєшся іншими справами. У машини є спеціальний сигнал, який сповістить вас про те, що прання закінчено. Є режими зливання, віджимання, 30 і 15 хвилинної прання. Мені дуже сподобалася 15 хвилинна прання, я стираю доньчине одяг кожен день, тому це тепер не займає багато часу.
Речі після віджимання практично сухі і їх просто гладити.
Користуємося машиною вже півроку і дуже задоволені.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи