Пральна машина CANDY GO4 2107 LMW з швидкою пранням за 14 хвилин

Якщо ви вирішили придбати пральну машинку і не знаєте яку вибрати, зверніть свою увагу на італійську CANDY. Справа в тому, що моделі цього виробника відмінно знають свою справу — якісно перуть і дивують нас інноваційними новинками. Одна з них — пральна машина CANDY GO4 2107 LMW, яка володіє рядом супер приємних особливостей:

Особливості та переваги пральної машини CANDY GO4 2107 LMW

? Вона має невелику глибину — при завантаженні 7 кг її глибина всього 40 див. Це зручно, коли у вас невелике приміщення, а хочеться мати машинку більшої завантаження, так як практично всі семи кілограмові машини йдуть з шириною 60 см. Це одна з небагатьох моделей, що поєднує в собі безліч функцій і велике завантаження.

? Унікальна система MIX Power System створює концентровану миючу суміш, розчиняючи пральний порошок на 100%, і прискає її під тиском у барабан, безпосередньо на білизну. Потім суміш рівномірно і інтенсивно проникає між волокнами тканини, покращуючи якість прання. Це дозволяє прати речі при температурі 60 ° з таким же результатом як при температурі 90°.

? Це єдина на сьогодні пральна машинка, яка дозволяє вибрати час короткої прання. Ви можете вибрати 14 хвилин, 30, або 44 хвилини. До речі, можна змінювати не тільки час, але і швидкість віджиму.

? Вас приємно здивує функція відкладеного старту і вибір рівня забруднення. Припустимо, що ви вважаєте, що білизна не дуже брудне, в цьому разі можна знизити рівень забруднення, у зв’язку з чим змінюється час прання.

? Тим, хто страждає алергічними захворюваннями CANDY GO4 2107 LMW пропонує скористатися функцією додаткового полоскання, після якої прального порошку в тканинах залишиться набагато менше.

? «Легке прасування» допоможе розподілити білизну так, щоб воно менше м’яли в барабані, і на ньому не залишалося великих складок. А після повного висихання така білизна набагато легше прасувати.

? Впевнені, що в повний захват вас приведе функція «Зважування»! Працює вона наступним чином: після декількох хвилин прання, включається режим «Kg Detect», машинка зважує білизна хвилин 5, після чого вирішує, скільки часу прати білизну і скільки наливати води. Якщо барабан завантажений білизною наполовину або на третину, машинка це визначить, і візьме кількість води стільки, скільки потрібно для оптимальної прання. А ось порошок вам доведеться регулювати самостійно, щоб не було зайвого піноутворення, і шкідливі домішки не осіли на одязі.

? Машинка має великий дисплей, на якому відображаються всі ваші параметри. Після вибору і запуску циклу прання індикатори будуть загорятися один за іншим, показуючи послідовність виконання 12 спеціальних програм.

? Великий завантажувальний люк на порядок більше, ніж у багатьох інших машин. Ручка розташована зверху: зроблено це для нашої зручності — для того, щоб не нахилятися до ручки. У великий завантажувальний вікно набагато зручніше завантажувати і вивантажувати габаритні речі.

? Внутрішнє пристрій машини зовні нічим не відрізняється від інших машин, але місткість барабана збільшується за рахунок збільшення обсягу завантажувального люка. Тому при глибині 40 см в машинку вміщається вже не 5 кг, а 7 кг.

? Внутрішня поверхня з нержавіючої сталі, покрита спеціальними»пухирцями», що дозволяє менше зношувалися структуру тканин під час прання і при віджиманні.

Candy GO4 2107 LMW

Ваше життя стане яскравішим з пральною машиною CANDY GO4 2107 LMW

Всі переваги машинки можна оцінити, лише перевіривши її в дії. А для цього, саме мінімальне, що треба сходити в магазин або зробити покупку в інтернет-магазині. CANDY по-справжньому піклується про сучасних жінок, так як пропонує нам ще більш ефективні та технологічно досконалі прилади для прання білизни. В той же час ними зручно і просто користуватися, що є незаперечною перевагою при прийнятті рішення.

Пральна машина CANDY GO4 2107 LMW по праву може стати вашим експертом за чистотою білизни. Купуючи CANDY, ви вирішили не йти на компроміс. Ви обираєте краще! Ви вибираєте машину-мрію!

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи