Потрібні бабусям окуляри віртуальної реальності?

Бум віртуальної реальності до нашої країни ще не докотилася, а ось в США особистий шолом може дозволити собі кожен. Окуляри віртуальної реальності — це цифровий пристрій з відеоекраном і акустичною системою, що створює об’ємне зображення і зоровий і акустичний ефект присутності в заданому просторі. Непідготовлені глядачі, вперше поринаючи у віртуальне простір, часом втрачають зв’язок з реальністю, а їх реакція при перегляді багатьох забавляє.

На Youtube можна знайти відеоролики, і побачити емоції і почуття людей, які вперше доторкнулися до майбутнього. Передати словами побачене і пережите навряд чи можливо, кращий спосіб усвідомити, що відбувається на екрані, — поринути в той же самий фільм, зрозуміти, що така реакція відбувається завдяки тому, що кіно, яке ми дивимося в окулярах віртуальної реальності, йде навколо нас, і відчути на собі всі переваги об’ємного зображення.

Хтось, особливо серед підростаючого покоління, не може утримати свій захват і хоче поділитися ним зі своїми близькими, наприклад, зі своїми бабусями. Адже це так смішно дивитися, що переживає твоя бабуся в окулярах віртуальної реальності. Реакція настільки різна, і залежить вона, звичайно, від того, що вирішив внучок показати своїй grandmother. Подивіться ці відеоролики і постарайтеся вгадати, що бачать бабусі в нереальних фантастичних окулярах.

 

Якщо це не американські гірки і не фільм жаху, то вести себе можна набагато спокійніше.

Покажіть бабусі щось приємне, гарне, прекрасне, і вона прийде в захват, розглядаючи побачене.

Дивно, яка розкутість у американських бабусь, які виявляють настільки яскраві емоції страху і жаху, захвату й несподіванки, співпереживання і повного занурення. Так навіть самий хороший актор не зіграє.

Лякати або не лякати своїх родичів в такому похилому віці — це окреме питання, і з цього приводу є чимало несхвальних коментарів до цього відео. Але очевидно, що і серед наших бабусь є екстремалки, які таємно точно так само хотіли б поринути у фантастичний світ і приміряти окуляри віртуальної реальності на себе.

Цілком можливо, що там, у світі віртуальної реальності, можна знайти набагато більше цікавого, ніж у реальному житті. Головне, не втрачати зв’язку з реальним світом!

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи