Посудомийна машина Electrolux ComfortLift отримала престижну нагороду iF gold design 2017

Москва, Росія, 28 березня 2017 р.

Новинка світового лідера з виробництва побутової техніки Electrolux, унікальна посудомийна машина ComfortLift зі спеціальним механізмом підйому нижньої корзини, який дозволяє не нагинатися при завантаженні/розвантаженні посуду, отримала престижну нагороду iF Gold design 2017.

Як обраний постачальник, практично, 50% європейських ресторанів, зазначених зірками Michelin, Electrolux прекрасно знає, що потрібно самим вимогливим користувачам.

“Посудомийна машина Electrolux ComfortLift — це унікальний продукт на ринку, вона володіє механізмом підйому кошика, який дозволяє менше нахиляться при завантаженні посуду. І хоча встановлення посудомийних машин зазвичай проводиться на підлогу, люди вважають необхідність нагинатися вкрай незручною. IF Gold Award, присуджена посудомийній машині ComfortLift, ще раз доводить, що Electrolux розуміє важливість розробки ергономічних рішень, що відповідають щоденним потребам користувачів”.

Посудомоечная машина Electrolux ComfortLift

Гнучкі можливості завантаження — унікальна інновація

Посудомийна машина ComfortLift — це перший пристрій у своєму роді, що надає зручний доступ до посуді. Унікальний і інноваційний механізм дозволяє підняти нижню корзину на верхній рівень, щоб посудомийну машину було легко завантажувати та розвантажувати.

Подивіться відео, щоб побачити Electrolux ComfortLift в роботі.

Посудомийна машина ComfortLift стала однією з 75 переможців премії за дизайн IF, обраних серед 5 000 учасників.

Electrolux-ComfortLift

iF DESIGN AWARD

International Forum (iF) Design GmbH організовує одну з найпрестижніших премій та цінних у світі: iF DESIGN AWARD. Визнана, як символ чудового дизайну по всьому світу, iF DESIGN AWARD отримує більше 5 000 заявок з 70 країн щороку.

Про компанії Electrolux

Electrolux є світовим лідером з комплексним рішенням у професійній і побутовій техніці. Щорічно компанія реалізовує понад 40 мільйонів одиниць продукції більш ніж у 150 країнах світу. Компанія робить ставку на ретельно продумані, інноваційні рішення, в основі розробки яких лежить глибоке вивчення споживчих та професійних уподобань. Продуктове портфоліо Electrolux включає в себе величезний асортимент вбудованої і що стоїть окремо техніки. У тому числі: духові шафи, варильні поверхні, витяжні вентилятори, холодильники, морозильні ларі, винні шафи, плити, посудомийні та пральні машини, пилососи, малу побутову техніку, побутову хімію, посуд і різноманітні, корисні аксесуари для приготування їжі. За додатковою інформацією звертайтеся на www.electrolux.ru