Посудомийна машина Candy CDCF 6 для вашої кухні

Посудомийна машина Candy CDCF 6 -це компактний інструмент для миття посуду, але тим не менш, їй привласнений вищий клас мийки, сушіння і енергоспоживання. Вся справа в тому, що саме ваша каструля буде відмиватися зовні, тарілки будуть виблискувати чистотою, а стакани будуть просто блищати. При цьому на посуді не залишиться ні краплі води.

Посудомийна машина Candy CDCF 6 має маленькі розміри, легко поміщається під кухонною мийкою, або на самому столі. Candy CDCF 6 відрізняється низьким рівнем споживання електроенергії і води, що дозволяє значно економити ресурси. А це величезний плюс для літніх людей.

Машина виконується в двох колірних рішеннях: білому і сріблястому, для любителів хайтек. Ну а довжина проводу дійсно змушує посміхнутися тому, що ви можете забути про те, що таке подовжувач.

Вибираємо програму миття

Назви говорять самі за себе:

  • інтенсивна — для дуже брудної посуду
  • нормальна — для брудного посуду
  • економічна — для не дуже брудного посуду, наприклад, склянки…
  • прискорений режим — на той випадок, якщо чистого посуду, просто, не залишилося
  • 3 в 1 — універсальна програма на кожен день

На приладовій панелі нашого посудомийного лайнера є спеціальні індикатори солі та ополіскувача. Саме вони підкажуть, коли прийшов момент заповнення дозаторів. В інструкції детально роз’яснюється, як використовувати миючі засоби.

Підключаємо машину

На перший погляд здається, що тут величезна кількість проводів. Але, повірте, їх всього два: зливний шланг і заливний. Можна встановити самостійно, тому про виклик майстра турбуватися не варто.

Скільки посуду поміститься?

У неї може поміститися стільки посуду, скільки за день використовує сім’я з трьох осіб. Хоча при розміщенні посуду вам явно знадобляться навички гри в тетріс. Посуд потрібно укладати так, щоб всі брудні поверхні потрапляли під струмінь води від розпилювача. Повірте, це дуже захоплююче заняття, тим більше, що про митті посуду ви можете забути назавжди.

Після того, як ми завантажили посуд, закриваємо тугу щільно кришку і натискаємо запуск. У момент запуску машини починається відображення стадії процесу.

Зі своїм завданням машинка справляється за ніч. Але якщо у вас є гори брудного посуду, і вам терміново потрібна чистота, прискорений режим вам в допомогу. Можливо, що вам сподобається функція відкладеного старту, завдяки якій можна встановити програму миття навіть на той час доби, коли вас немає вдома.

Машинка бурчить майже безшумно, як холодильник. Маленька, та справненька! І все це — посудомийна машина Candy CDCF 6, яка цілком може комусь замінити дружину: шланг прикріплюється зручно, посуд миє відмінно, не дзижчить над вухом, і в кіно водити не треба.

Дуже приємно читати відгуки тих, хто вже купив таку машину і використовує її можливості з задоволенням:

Користуємося більше двох років. Нарікань до машини ніяких. Найголовніше, як і у всіх посудомийок — це правильно розставити всередині посуд і не забивати її «під зав’язку», тоді і результат миття буде відмінний. Не розумію тих, хто нарікає на якість миття цієї машинки — справа тут виключно у вашому вмінні й бажанні правильно розставити посуд, тільки і всього, один на одного не треба посуд навалювати.
Про гучність не можу нічого сказати — машинка на мій погляд миє практично безшумно, але вона у нас стоїть в кухонній шафі. Це наша друга посудомийка, тому є з чим порівнювати. З невеликим перекосом стала закриватися кришка відсіку для миючого засобу, але це не критично, порошок не висипається.
Загалом цілком можна рекомендувати в якості гідної альтернативи іменитим брендам.

Посудомийна машина Candy CDCF 6 може стати для вас справжнім помічником. Усвідомлення чого, безсумнівно, прийде трохи пізніше… коли ви звикнете до неї))

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи