Порохотяги Samsung SC для дому, саду та офісу

Сьогодні ми протестуємо пилососи, які купують собі, дружині, тещі, на роботу, і при цьому всім іншим теж їх радять. Це пилососи Samsung 56-ї серії. Порохотяги Samsung SC 56 можна охарактеризувати як генератор радості для оточуючих, і як шумоиздающую колонку.

Вибрати саме ці пилососи для огляду нас змусили відгуки на сайті тому, що користувачі пишуть відгуки дуже старанно, намагаючись не втратити ні одну деталь. Навіть якщо всі навколо скажуть, що ці пилососи краще, ніж всі інші в тисячу разів, навряд чи ви його купите, якщо він негарний. Але коли ви бачите, що всі Самсунги красивих, насичених кольорів, блискучі, глянцеві, чудний, обтічної форми, розумієте, що перше враження вони виграли, так що беріть, і пилососьте на здоров’я!

Комплектація і потужність пилососів

Звернемо увагу на комплектацію і потужність, якщо у вас вдома багато техніки, і її треба періодично чистити, то вам потрібна саме та щітка, яка є у цих пилососів. Довгий ворс цієї щітки може видаляти мікроскопічні порошинки з меблів і щілин, і вона не подряпає улюблені колонки.

Якщо у вас вдома живуть хом’яки, коти, собаки, то вам потрібна буде турбощітка. Як би її виробник не називав, ця насадка PET Brush придумана спеціально для того, щоб зібрати шерсть тварин з килимів та підлог з різним покриттям: двопозиційна для прибирання килима і ламінату, а щелевая насадка для прибирання кутів, плінтусів і між шафами.

Від потужності пилососів залежить сила, з якою вони тягнуть пил, і час, який ви витратите на прибирання. Всього у пилососів Samsung є два показника потужності: та, що вони тягнуть з розетки, і та, з якою вони втягують пил. Чим більша перша, тим довше і більше рахунок за електрику. Чим більше друга, тим швидше ви впораєтеся з прибиранням. Максимальний показник всмоктування, який ми коли-небудь зустрічали, це 400 Вт, тому, чим ближче цифра до ідеалу, тим більше шансів у цієї моделі бути купленою нами. А якщо при цьому є регулятор потужності, то взагалі чудово, так як з його допомогою ви можете регулювати потужність пилососа, а вона потрібна різна, залежно від типу прибирання.

Потужність пилососа Samsung SC5640V37 — 1600 Вт, Samsung SC5610S3 — 1800 Вт. Потужність всмоктування — 360 Вт.

Пилососи Samsung SC5610S3K йдуть без регулятора потужності, а пилососи Samsung SC5640V37 мають регулятор потужності на корпусі.

Фільтрація

Те, що у Самсунгов не колби, а мішок, можна сприймати по-різному. З одного боку, це постійні витрати на мішки для збору пилу. А з іншого боку, це означає, що мішок не потрібно очищати і міняти після кожного прибирання. Для цього на корпусі пилососа є індикатор, і міняти мішок потрібно тільки тоді, коли індикатор засвітиться червоним. А ще це означає, що ви не стикаєтеся з пилом. Важливо, що пилососи Samsung мають фільтри тонкого очищення HEPA.

Герметичний мішок, його можна закрити та викинути. Ємність пилозбірника 3,5 л, в комплекті йде один одноразовий і багаторазовий мішки. Ви напевно, виділи пилососи з колбою, і розумієте, що після прибирання відмити їх дуже складно, і це не найприємніше заняття.

Функціональність

Ті, хто жив за часів СРСР, знають, що функція видування в пилососі набагато важливіше, ніж функція втягування. З допомогою цієї функції чого тільки не робили: фарбували стіни, прибирали листя в саду, і роздмухували будівельне сміття після ремонту, але ось повітряні кульки тоді пилососом ніхто не надував.

Коли вам сподобаються порохотяги Samsung SC у справі, ви переконаєтеся, що попрацювавши, як бджілки, ви жодного разу не втомитеся, і про це з радістю будете повідомляти всім своїм знайомим. Ось приблизно так:

Шукала хороший потужний пилосос, орієнтувалася на відгуки яндекс маркету. Шию будинку, хто знає, скільки ниток після шиття потрібно прибрати з паласу, той розуміє. Пилосос ідеально справляється зі своїм завданням і з звичайною щіткою. За ці гроші пилосос дуже хороший.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи