Порівняльний огляд плойок Philips

З найдавніших часів представниці прекрасної половини людства намагаються виглядати якомога краще. Дуже багато своєї уваги вони приділяють, звичайно ж, волоссю. Одні обожнюють чарівні кучері, інші вважають ідеальною зачіскою рівні гладкі волосся. Тому саме час провести огляд плойок Philips, щоб можна було порівняти і вибрати те, що потрібно.

Найважливішим критерієм при виборі щипців є покриття, форма і ширина пластин. Саме на ці параметри варто звернути свою увагу в першу чергу. Візьмемо для порівняння щипці Philips HP8361/00 і Philips HP8362/00. У обох моделей керамічні пластини. Цей матеріал відрізняється міцністю, хорошою термопроводимостью і легким ковзанням по волоссю.

Кератинове покриття пластин

Ширина пластин становить 2,5 див. Вона зручна як для коротких, так і для довгого волосся. 61-я модель має в своєму арсеналі функцію іонізації, яка автоматично активується при включенні приладу. Завдяки їй волосся набувають додатковий блиск і не електризується. Крім цього, пластини даної моделі мають кератинове покриття. Завдяки йому, кератин, що міститься у волоссі, активується, і шевелюра стає ідеально гладкою і блискучою.

За цими параметрами 62-я модель явно програє 61-ої. Дуже важливо, щоб пластини щільно прилягали один до одного в стислому стані. Це забезпечить найкращий результат, і волосся не будуть висмикувати під час вирівнювання. У 62-ї моделі пластини прилягають щільно, як і повинно бути. А ось в 61-й вони стуляються не рівномірно.

Температурний режим

Зручно те, що в цих моделях є можливість вибору температури — її необхідно вибирати в залежності від температури, типу і стану волосся. Тонкі і ослаблені вимагають низької температури, а жорсткі і неслухняні — більш високою.

У 61-ї моделі можна вибрати необхідну температуру в діапазоні від 120 до 230° С. А ось у 62-ї моделі від 130 до 199° С. Слід зазначити, що власницям сильно кучерявих жорстких волосся варто звернути увагу на випрямляч з можливістю нагріву до професійної температури, а саме, більше 230° С, оскільки прилади з більш низькою температурою можуть і не впоратися з випрямленням ваших волосся. Порадувало, що прилади нагріваються до потрібної температури всього за 15 секунд.

Крім всього цього, обидва прилади оснащені функцією «Sonic». Вона активується з допомогою однієї кнопки і допомагає досягти ще кращих результатів завдяки бережний вібрації.

Конструкція щипців

Philips HP

61-я модель довше і більше в діаметрі, ніж 62-я. Тому її не так зручно тримати в руці. Ще варто відзначити той факт, що у 62-му прасуванні на кінчику щипців передбачений холодний язичок, завдяки якому можна підтримувати випрямляч другою рукою.

Обидва пристрої оснащені рк-дисплеєм, з його допомогою можна контролювати температурний режим і готовність пристрою до роботи. Під дисплеєм розташовані кнопки регулювання температури, включення-вимкнення режиму «Sonic».

Часто буває так, що під час роботи можна натиснути випадково на якусь кнопку і вимкнути прилад, або ж змінити температуру. Щоб цього не відбувалося, виробники нагородили 62-е щипці ще однією кнопкою — при її включенні всі інші клавіші заблоковано, і це дуже зручно.

Ще кілька особливостей

  • Ці моделі зручно зберігати, завдяки тому, що їх можна закріпити в закритому стані.
  • У комплекті з щипцями є спеціальні сумки — з їх допомогою пристрій зручно і легко транспортувати.
  • Мережевий шнур щипців кріпиться на шарнірі, а це виключає можливість сплутування і захищає від переломів у підстави.
  • Щипці оснащені функцією автовимкнення, яка спрацьовує рівно через годину.

Прямі волосся — це дуже красиво. Дивно, що в історії моди цей факт довго залишався непоміченим і більш привабливим вважалися кучерики. Зараз же все змінилося і на піку популярності знаходяться саме шовковистість і гладкість волосся. Досягти її дуже просто: особливо з допомогою щипців для випрямлення волосся, які можна придбати в інтернет-магазині за дуже хорошою ціною.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи