Планшет Samsung Galaxy Tab 7.7

У компанії Samsung серйозна заявка на перемогу — на російський ринок вийшов планшет Samsung Galaxy Tab 7.7. Які відбулися зміни і в чому він став краще від своїх попередників?

По-перше, і це відразу помітно, коли планшет потрапляє в руки, що він став реально відчутно тонше і легше. Це перший планшет з дисплеєм Super AMOLED Plus, його корпус до того ж металу. У лінійці планшетів корейського виробника, цей планшет самий легкий і тонкий: тепер його товщина складає всього 7,89 мм, а важить він 335 грамів. Це просто ідеальні параметри для мобільного пристрою, яке планується носити з собою кожен день.

По-друге, що особливо приємно, то це те, що для зменшення ваги і товщини, не стали замінювати метал-пластик, корпус виконаний з алюмінію.

На правому торці розташована кнопка включення і виключення, а також — гойдалка регулювання гучності. На лівому — слоти для карти пам’яті і сім-карти. Внизу знаходиться фірмовий роз’єм і мікрофон. Так, ви не помилилися: з цього планшета можна дзвонити! Хоча експерти радять використовувати гарнітуру, яку можна підключити через роз’єм, розташований зверху.

Відзначимо ще одне зміна: екран планшета Galaxy Tab 7.7 має діагональ, як зрозуміло з назви — 7.7 дюйма. Це вельми незвичайний формат для планшетів. Але головне, звичайно, не розмір, а технологія. Це перший планшет з екраном Super AMOLED Plus. Дисплей володіє широким колірним охопленням, високою контрастністю, чіткістю і малим часом відгуку. Дивитися на ньому зображення і відео — суцільне задоволення, тим більше, що підтримується формат фул ейч ді.

Настав час поговорити про начинку. Працює планшет Galaxy Tab 7.7 на базі двоядерного процесора з частотою 1,4 Ггц, який забезпечує підтримку багатозадачності.

Оперативної пам’яті 1 Гб, а вбудованої — від 16 до 64-х. І при цьому, нагадаємо, розширити її можна за допомогою карт пам’яті.

У Galaxy Tab 7.7 встановлена операційна система Android версії 3.2, поверх якої коштує фірмова оболонка TouchWiz. Вона не сильно відрізняється від базового інтерфейсу, однак деякі відмінності все ж є:

  • Злегка змінилася панель повідомлень — тепер вона схожа на панель, яка використовується в телефонах Samsung.
  • Є швидкий доступ до всіх перемикачів, видно годинник та всі необхідні індикатори. Є можливість налаштовувати яскравість, управляти музикою, ну і звичайно, виведення всіх повідомлень про тих або інших події, що відбуваються на планшеті.
  • Додаток «Нотатки» дозволяє малювати і писати текст, а потім зберігати або відправляти його друзям.
  • Ми вже згадували про функції «Телефон», за допомогою якого можна дзвонити — головне, не забудьте про сім-карту.
  • Оновлення торкнулися і програми «Полярис офіс», в якому тепер доступні всілякі налаштування і властивості.
  • Інтерфейс камери оновився і став схожий на той, що використовується у мобільних телефонах. Дозвіл камери всього 3 мегапікселя. Не так вже й багато, але на якість фото не дуже позначилося. А камера на передній панелі має дозвіл цілих 2 мегапікселя. Так що, спілкуватися по відеозв’язку ви будете із задоволенням!
  • Акумулятор планшета ємністю 5 тисяч сто міліампер на годину, в режимі розмови готовий протриматися до 34 годин, а в режимі очікування до 1200 годин. Такі показники заслуговують поваги.

Серед користувачів, звичайно, є й ті, хто відшукав у ньому недоліки, але це пов’язано, швидше за все з тим, що дана модель абсолютно не підходить для вирішення їх завдань. Подивіться, що говорять ті покупці, які знайшли жирні плюси в Samsung, і повністю задоволені:

Навіть не знаю, що писати… Все вже сказано за мене в інших відгуках. Легкий, компактний. Це для мене найголовніше! Із рук не випускаю. Незамінний супутник по життю. Ноутбук так не принесеш. Все, що потрібно — є (3G, WiFi, microSD). Дизайн. Нудний IPad і поруч не стояв. Камера. Так, 3 мп. можуть добре знімати, тільки при дуже хорошому освітленні. І тільки на вулиці, вдома навіть не намагайтеся. P. s. не перекидайте на комп’ютер фото (щоб подивитися), вони краще виглядають на планшеті.
Шикарний екран! Просто чудовий! Жоден інший планшет Samsung не може похвалитися цим екраном. Та й не тільки Samsung, хіба у IPad amoled? Ні!

Планшет Samsung Galaxy Tab 7.7 заслужено носить звання новинки: адже в ньому дійсно відбулися серйозні поліпшення, а не просто змінилася назва.

Більш докладні характеристики планшета дивіться у відеоогляді:

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи