Паровий шафа LG STYLER – догляд за речами без зусиль

Об’єднавши переваги пральних машин і холодильників, компанія LG створила абсолютно нову категорію побутової техніки

Москва, 05 квітня 2017 р. – Індустрія побутової техніки, стрімко розвиваючись у напрямку «Інтернету речей», пропонує все більше розумних рішень для дому. Компанія LG Electronics не тільки дотримується цієї тенденції, але і задає стандарти і створює нові категорії домашньої електроніки, привносячи ще більше зручності в життя споживачів.

  • Так, в 2011 році в Південній Кореї було представлено перше покоління парових шаф для догляду за одягом LG Styler.
  • Друге покоління LG Styler продемонструвало високий рівень продажів в 2016 році, коли загальний приріст склав 253% порівняно з попереднім роком.

Фактично, в даний час на своїй батьківщині в Південній Кореї кожні чотири хвилини продається один шафа Styler.

Зростаюча популярність Styler обумовлена багатьма причинами

Зручні та практичні функції допомогли цьому приладу стати необхідним елементом будинку, в офісі, а також у громадських місцях для споживачів по всьому світу.

Styler об’єднує в собі базові технології двох основних видів побутової техніки: технологія парової обробки запозичена у пральних машин, тоді як технології регулювання температури і потоків повітря – у холодильників.

¦ Парова функція TrueSteam® від LG забезпечує висвітлення, усунення неприємних запахів і м’яку дезінфекцію одягу, знищуючи при цьому понад 99 % алергенів і бактерій. В результаті одяг набуває запах свіжості і чистоти.

¦ Функція створення стрілок на брюках відновлює їх, зменшуючи при цьому складки на колінах, талії і в інших проблемних місцях.

¦ Крім того, рухаються плічка м’яко струшують одяг з боку в бік, щоб випрямити незначні складки і зминання під час обробки парою.

У всьому світі Styler приваблює людей, у яких немає часу зазвичай достатньо часу, щоб відносити костюми та інші предмети щоденного гардероба в хімчистку.

У той же час, спеціальний вбудований в прес LG Styler розгладить легкі складки і відновить стрілки на брюках.

LG Styler

Паровий шафа передбачає використання міток Tag-On

Власники можуть завантажувати цикли, спеціально призначені для конкретних предметів одягу, і програмувати LG Styler зі своїх смартфонів. Якщо з якої-небудь причини паровий шафа коли-небудь буде мати потребу в технічному обслуговуванні, пристрій інтелектуальної діагностики Smart Diagnosis надішле попередження на смартфони користувачів, щоб можна було швидко прийняти відповідні заходи.

Паровий шафа LG Styler отримав ряд нагород різних ЗМІ та галузевих асоціацій

Так, він був нагороджений як кращий інноваційний виріб на виставці CES 2016, а пізніше, в 2016 році, отримав престижну нагороду видання Architectural Record. LG Styler також є лауреатом двох нагород американського журналу побутової електронної техніки TWICE: 2016 TWICE Picks і 2016 TWICE VIP.

Компанія LG сподівається змінити споживацьке сприйняття догляду за одягом з LG Styler. Підтримка одягу у відмінному стані раніше було трудомістким процесом, зв’язаним з повторюваної освіженням речей і прасуванням штанів, але тепер все це виконується одним натисненням кнопки. У користувачів з’явилося більше вільного часу після роботи, а їх зовнішній вигляд щоранку залишається бездоганним.

###

Про компанію LG Electronics Home Appliance &Air Solution

Компанія LG Electronics Home Appliance&Air Solution є світовим лідером в області побутової техніки, кондиціонування повітря і систем підтримки якості повітря. Компанія створює комплексні рішення для дому, засновані на його лідируючих в галузі ключових технологіях. LG прагне зробити життя краще для споживачів у всьому світі завдяки своїм ретельно розробленим продуктів, включаючи холодильники, пральні машини, посудомийні машини, техніка для кухні, пилососи, вбудовану техніку, кондиціонери, очисники повітря і воздухоосушители. Всі разом, ці продукти забезпечують розширене зручність, чудову роботу, більшу економію і затребувану користь для здоров’я. За додатковою інформацією, будь ласка, зверніться до www.lg.ru.