Пароварки Philips HD 9160 і Philips HD 9140

Здоров’я, зовнішній вигляд і настрій можна поліпшити і без походу до фахівців, для цього досить просто поміняти харчування. Але не обов’язково відмовлятися від своїх улюблених продуктів на користь дієтичних страв, спробуємо змінити підхід до приготування пиши. І в цьому вам допоможуть пароварки. Пароварки Philips відмінно впораються з цим завданням!

Для початку варто розповісти про дизайн і конструкції цих пристроїв. Як технічно, так і зовні, пароварки мають суттєві відмінності між собою. Пароварка Philips HD 9140/91 виглядає дуже стильно, завдяки поєднанню чорного, сріблястого і червоного кольорів. Панель управління виконана з нержавіючої сталі, інші частини корпусу — пластмасові.

Пароварка Philips HD 9160/00 — сіро-чорна. Передня частина виділена пластиною з нержавіючої сталі. Панель управління набагато зручніше 40-ої моделі: потрібна програма вибирається з допомогою кнопок. А в 60-ї моделі програма вибирається перемикачем режимів, який обмежує доступ до нижніх кнопках. Коли стоїш, їх насправді, навіть не видно. Щоб вибрати потрібну функцію, потрібно нахилитися.

Пароварки Philips HD 9160

Чаші для приготування

Чаші в обох моделях — пластмасові, на кожній є номер, для того, щоб швидше орієнтуватися, як їх потрібно складати. Всього чаш для приготування — 4. Три стандартних чаші, в яких можна знімати решітки, це дуже зручно, адже іноді треба приготувати велике блюдо, а в один піддон воно не поміщається. Тоді ви можете з легкістю зняти дно, і розмістити продукт так, як вам треба.

Четверта чаша призначена для приготування тушкованого м’яса, каші, рису, риби у власному соку, та інших страв, для приготування яких необхідна рідина. Це вигідну доповнення, адже не всі пароварки мають таку функцію. 60-я модель оснащена маленької чашею, а ось в 40-ої моделі ємність більша, завдяки чому в ній можна навіть суп приготувати, або значну порцію тушкованого м’яса.

Зручно те, що можна одночасно приготувати декілька блюд, це заощадить багато дорогоцінного часу. А якщо треба приготувати невелику порцію їжі, то не треба використовувати відразу три чаші, можна використовувати одну, конструкція це дозволяє.

Функція Flavour Booster

Обидві пароварки оснащені унікальним пристроєм Flavour Booster, за допомогою якого можна надати стравам неповторний аромат улюблених спецій і трав. Зробити це дуже легко, досить лише покласти улюблені приправи в відповідне місце. У 40-ї пароварці це пристрій представлений у вигляді невеликої ємності з сіточкою, через яку під час приготування проходить гарячий пар.

У 60-ї моделі це пристрій продумано краще: це знімна ємність, яка розташовується в піддоні для крапель. Через цей отвір проходить пар, який насичується ароматами трав і спецій, а потім просочує ними блюдо. До речі, в 60 – моделі можна використовувати не тільки сухі і свіжі трави, а навіть соєвий соус, бульйон, червоне вино, або будь-яку іншу рідину по вашому розсуду.

Доливати воду — зручно!

Дуже зручно, що в ці моделі пароварок можна доливати воду під час приготування. Максимальної кількості води, яке можна залити в ємкість, вистачає лише на 45 хвилин. Але не варто турбуватися, якщо ви відвернулися, і вся вода википіла, пароварка не постраждає, адже в ній є захист від википання. Нагрівальний елемент автоматично вимикається, якщо ємність для води порожня. Пароварки Philips мають таймер, і вам не треба буде гадати, скільки хвилин готувати той чи інший продукт. Досить вибрати потрібну програму, і пароварка сама скаже, скільки часу їй знадобиться. З допомогою кнопок на панелі управління можна коригувати заданий час приготування.

Функція ” Keep Warm

І ще одне приємне доповнення, яке є в обох пароварці — це функція ” Keep Warm“, функція підтримання температури страви. Навіть якщо страва давно готове, а ви до сих пір його не спробували, не хвилюйтеся, вона не охолоне. Пароварка буде підтримувати задану температуру ще тривалий час.

Потужність

Різниця в потужності, як і в ціні, між пароварками дуже велика:

Модель Philips HD 9140 — 900 Вт

Модель Philips HD 9160 — 2000 Вт

Функція м’якої обробки парою Steam Gentle

40-я пароварка не має в своєму арсеналі жодних додаткових функцій, а ось 60-я пароварка може похвалитися цікавими режимами. Наприклад, функцією м’якої обробки парою Gentle Steam. Цей режим ідеально підходить для приготування риби, яка має дуже ніжну структуру, і при високій температурі швидко перетравлюється. Оптимальна температура для її приготування 80 градусів за Цельсієм, саме така і підтримується в режимі Gentle Steam. Завдяки цьому, риба зберігає свій аромат, ніжну структуру, і апетитний вигляд.

Функція Turbo Start

Багато вітамінів і мінералів втрачається під час приготування, якщо пароварка недостатньо швидко нагрівається до потрібної температури. Чим швидше продукт досягає потрібної температури приготування, тим більше в ньому зберігається вітамінів і мінералів. Цю проблему дуже легко вирішити, використовуючи функцію Turbo Start, завдяки якій пароварка Philips HD 9160 нагрівається до потрібної температури за лічені секунди, і дозволяє зберегти всі корисні речовини, роблячи блюдо не тільки смачним, але і корисним.

Ще трохи про особисте зручності використання. У 60-ї — моделі пароварки кабель намотується під дно конструкції, а ось в 40 – ї — є спеціальний відсік для зберігання його в корпусі. А це означає, що більше ніяких зайвих шнурів на вашій кухні валятися не буде.

Готувати смачну, соковиту і корисну їжу, а також назавжди вирішити проблему здорового харчування вам допоможуть пароварки Philips. Це незамінний помічник на вашій кухні, адже він економить купу часу. Якраз про це пишуть у своїх відгуках користувачі пароварки Philips HD 9160:

Плюси цієї моделі значно перекривають дрібні мінуси. Купівлею дуже задоволена. Тепер до будь-якого свята приготувати багато салатів зовсім просто..адже разом можна приготувати і м’ясо і рис, картопля і яйця і т. д…, просто все по ярусах розкласти і через 30 хвилин все готово…, а плита вільна і каструлі чисті.. Якщо б довелося купувати другий раз зупинюся знову на філіпс, або цю модель, або девяностую, але вона майже в два рази дорожче.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи