Компанія dji готується представити новий квадрокоптер. Він буде називатися dji mavic 3. У мережу витекли якісні зображення прийдешньої новинки.

Що показали?

На перший погляд неправильними здаються пропорції безпілотного літального апарату. Але інші деталі відповідають тому, про що говорилося раніше.

Dji mavic 3 отримає камеру, що складається з двох оптичних модулів з оптикою hasselblad. За попередньою інформацією, до її складу увійдуть ширококутний блок з апертурою f / 2,8 і телеоб’єктив з 7-кратним оптичним збільшенням.

Новий квадрокоптер зможе похвалитися поліпшеною системою ухилення від перешкод, підтримкою зйомки відео у форматі 5,7 k і накопичувачем об’ємом 1 тб. Час автономної роботи складе до 40 хвилин, але в ємності акумулятора думки інсайдерів розходяться. Одні стверджують, що dji mavic 3 отримає акб на 5000 ма* год, інші приписують йому батарею на 6000 ма * ч.

Коли чекати?

Перші чутки вказували на те, що дрон буде анонсований в середині четвертого кварталу 2021 року. Однак, один з колишніх співробітників dji в розмові з журналістами з dronedj заявив, що mavic 3 з’явиться не раніше січня 2022 року.