Огляд двох тостерів Philips 2630 і Philips 2566

Як по вашому, повинен виглядати ідеальний сніданок? На думку більшості людей, в ньому повинні бути свіжозаварений кави, апельсини, і тости з джемом. І якщо ви не любите грінки, вимочені в соняшниковій олії, і підсмажені на сковороді, то без тостера вам не обійтися. Пропонуємо вашій увазі огляд двох тостерів Philips 2630 і Philips 2566.

Для огляду ми вибрали два тостера від компанії Philips:

Тостер Philips 2630 представлений у двох кольорах — білому і чорному, а ось про технічні характеристики двох моделей ми розповімо вам детальніше.

Обзор тостеров philips 2566

Тостери виконані з високоякісного пластику.

Всі ми прекрасно знаємо, що пластик — не найкращий матеріал для мелкобытовой техніки по приготуванню їжі. І перший раз, коли ви будете готувати, по кухні буде витати не приємний аромат здоби, а противний запах паленої пластмаси. Але це тільки при першому з тостером співпрацю. В подальшому, цей поганий аромат обов’язково пройде. Приємно те, що незважаючи на свій матеріал, стінки тостера не нагріваються під час роботи, і ви сміливо можете пересувати його по кухні навіть в процесі підсмажування хліба.

Потужність обох пристосувань досить велика: 950 Вт видає 66-я модель, і 1000 Вт — тридцята модель.

Відомо, чим потужніший тостер, тим швидше вам хлібець підсмажить. Наші тостери справляються досить швидко, якраз встигає зваритися кави.

Грінок ви можете приготувати за один раз — максимум дві.

При цьому автор тридцятої моделі стверджує, що тридцяті моделі оснащені функцією автоцентрирования. Завдяки цій функції хліб розміщується прямо в центрі, на однаковій відстані від нагрівальних елементів. Це забезпечує рівномірне підсмажування тосту з обох сторін. До речі, хліб ви можете завантажувати будь-якої товщини — виробник гарантує, що хліб в будь-якому випадку підсмажиться рівномірно. Ось тільки є наші особисті застереження: дуже тонкий хліб по краях все одно обгорить, як би ви за ним не стежили.

Тридцятий тостер хороший ще тим, що у нього є спеціальна підставка для підігріву рогаликів або круасанів. Тепер ви зможете підігріти навіть магазинну кулінарку, щоб вона була ще смачніше.

Те, що обрадує кожного — це функція автовідключення.

Якщо про хлібці на сковорідці можна забути, то ці тости точно не згорять. До того ж в обох тостерів, Philips 2630 і Philips 2566, є функція відміни підсмажування, вона ж — кнопка «Стоп». Таким чином, якщо ви вважаєте, що хліб вже досить підсмажився, не потрібно лізти пальцями в тостер і витягати гренку. До речі, коли ви натискаєте на кнопку, хлібці жваво вистрибують з тостера, тільки встигай підхоплювати. Обидві моделі тостерів оснащені важелем підйому екстра маленьких тостів, щоб ви ніяк не могли обпектися.

Як у багатьох представників цього сімейства побутової техніки, у наших тостерів є можливість регулювання ступеня підсмажування. У обох моделей — це поворотний перемикач на 7 позицій.

Також привертає увагу функція розморожування:

при наявності цієї можливості в обох тостерах, ви зможете робити тости із замороженого хліба. Техніка сама їх розморозить, а потім автоматично переводить в режим підсмажування. Якщо ви бажаєте розморозити хліб у 66-ї моделі тостера, то шукайте функцію на все тому ж регуляторі ступеня поджариваемости — значок сніжинки розташувався між 6-ю і 7-ю позицією. А от в тридцятих тостерах, ця функція винесена на передню панель окремої кнопочкою, як і кнопки підігріву і розігріву вже готових грінок. Цих функцій, до слова сказати, в 66-ї моделі немає зовсім.

Швидше за все, ви теж не любите, коли на столі залишаються крихти, і в багатьох тостерах крихти висипаються через проріз у днище, або ж залишаються в самому тостері. З одного боку — залишаються, ну і добре. Але коли їх збереться дуже багато, вони можуть спалахнути. Тому те, що тостери оснащені знімним піддоном для крихт , теж важливий плюс, користь цих тостерів.

Ще хотілося б додати, що більш смачні тости виходять із спеціального хліба, який продається вже порізаний середніми шматочками. Його виготовляють з напівсирого тесту, і коли ви отримуєте такий тост, здається, що хліб тільки що в цьому тостері спекли.

Тостером ми залишилися задоволені. Ніяких тобі зайвих функцій — дешево і сердито, а головне — смачно! Тости з варенням, медом або з нутеллою — це завжди смачно і приємно. Влаштуйте собі невелику перерву з чашкою чаю і смачними канапками. Пам’ятайте, ваш вибір завжди залишається за вами.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи