Не пропустіть короткий огляд пилососів!

Сьогодні ми поговоримо про пилососах і зробимо короткий огляд пилососів. Пилосос — це незамінний помічник, який не тільки збирає пил, а також чистить, відпарює, зволожує і ароматизує повітря. Пил — це алергія, у складі пилу чого тільки немає: частинки шкіри, шматочки тканини, бактерії і кліщі. Звучить не дуже, тому пилосос є незамінним помічником в боротьбі з домашньої брудом, або з домашніми тваринами, які бояться цього монстра, як вогню.

Потужність всмоктування пилососів

Потужність всмоктування — це самий перший параметр, на який варто звернути увагу, він є дуже важливим. Природно, чим вона вище в пилососі, тим краще пилосос виконує свою роботу. Зазвичай виробники наносять цифри на пилосос, які позначають не потужність всмоктування, а потужність самого двигуна. Потужність всмоктування вказується дрібними літерами, або не вказується взагалі. Вимірюється вона в ватах, або в аэроваттах.

Хороший виробник вкаже як максимальну потужність з першої хвилини роботи пристрою, так і номінальну, після 10-15 хвилин прибирання. 300-350 Вт вистачить для прибирання кахлю, лінолеуму, або плитки, а також килима з невеликим ворсовим покриттям. Якщо у вас дома велика сім’я, і є домашні тварини, то варто вибирати пилосос потужністю від 350 до 500 Вт.

Пилососи з мішками

Прибирання буває різна: волога або суха, і в залежності від цього, пилососи також діляться за цим принципом. Пилососи з мішками є найпоширенішими на ринку. Плюс такого пилососа в тому, що, не потрібно возитися з пилом: дістав мішок, причому вони бувають як одноразові, так і багаторазові, викинув, і не потрібно переживати. Мінус лише в тому, що, мішки все ж закінчуються, і потрібно купувати нові. І чим більше забився мішок, тим менше усмоктувальна потужність у пилососа.

Циклонні пилососи

У порохотяги без мішка для збору пилу застосовується, так звана, циклонна схема. Діє вона наступним чином: пил рухається по трубці до контейнера, закручується в вихори і осідає на стінках. Зазвичай такі контейнери прозорі, і весь процес можна спостерігати в живу. Деякі моделі оснащені лопаткою, яка пресує сміття, і економить місце. За таким контейнером дуже зручно доглядати: його досить витрусити, сполоснути водою і поставити на місце. До того ж, потужність всмоктування у таких пилососів при наповненні контейнера, не втрачається.

Пилососи з водяним фільтром

Що стосується пилососів з водяним фільтром, то тут все дуже просто: брудне повітря проходить через воду, і пил на ній осідає. Далі повітря виходить бульбашками і проходить через фільтри, забираючи з собою частинки пилу, які намокли, але не змогли осісти. Мінус таких пилососів в тому, що вони дуже громіздкі і, як правило, дорогі. Після збирання їх потрібно обов’язково помити і висушити.

Система фільтрації

Інший важливий фактор при виборі пилососа — це система фільтрації. При прибиранні весь зібраний повітря проходить через фільтри, і виходить назовні, тому фільтр повинен бути якісним, щоб вся залишилася пил не осідала у вас в квартирі. Найкращим варіантом у такому разі, можуть бути миючі пилососи, і пилососи з водяним фільтром, так як вони не тільки збирають пил і утримують її, але ще і зволожують повітря.

Варто звернути увагу, який фільтр використовується в пилососі. Фільтри системи Hepa є найкращими, і використовуються навіть в медицині для фільтрації приміщень від шкідливих бактерій і домішок. Чим вище номер у фільтра, тим краще його якість, і тим більш дрібні частинки він може затримувати. Фільтри бувають змінні і миються, які можна вимити і поставити назад в пилосос. Самий максимальний клас для фільтрів Hepa — 16.

Щітки

І останнє, про що хотілося б розповісти, про це щітках. Щітки бувають різні: деякі моделі існують навіть з підсвічуванням, щоб можна було зручно пилососити в місцях, де немає світла. При виборі щітки зверніть увагу на те, чи можуть вони комплектуватися з пилососом, і ховатися в корпус. Це не тільки економить місце, а також дозволить вам не втратити такі щіточки.

Крім цього, в деяких моделях існують ще турбо-щітки. У цих щітках, щетина обертається незалежно від самого пилососа, використовуючи активний повітря, який надходить всередину пилососа через трубку. Деякі моделі оснащені окремим електроприводом, який обертає цю щітку самостійно.

Рекомендуємо звернути увагу на наступні моделі пилососів:

Перша, дуже популярна модель Philips FC 9304.

Пылесос Филиппс

Пилосос має потужність всмоктування 500 Вт, а також регулюванням потужності на корпусі пилососа, і оснащений фільтрами Нера рівня 13. Один з відгуків дуже порадував:

Що можна сказати, тихий, ДУЖЕ ПОТУЖНИЙ, пропилососив і поставив у кут. Заповнився мішок, викинув, поставив новий. Це просто свято якесь ?? З мішком для збору пилу тепер немає необхідності прибирати після прибирання :):):)

Коштує таке диво 12 430 тисяч рублів. Притримуйте килими, так як при максимальній потужності присмоктується намертво, але проблема вирішується зменшенням рівня потужності. Більше пилососів Philips можна знайти за посиланням.

Другий лот — це циклонний пилосос Samsung SC 88

пылесос Самсунг

Дизайнери створили такий пилосос, надихнувшись гоночними болідами. Потужність всмоктування такого пилососа 380 Вт, він оснащений рівнем фільтрації Hepa 12. Коштує такий пилосос в районі 4,5 тисяч рублів. Читайте відгук:

Потужний, просто звірюка. На середній швидкості підняв всі килими. Якісний, на нього дивишся, і відразу видно, що він класом вище своїх побратимів в даній ціновій категорії. Виробники не пошкодували матеріалів на його виготовлення, про нього не можна сказати «дешевка», не смердить ні порохом, ні гаром і т. п. Не гріється. Пилу стільки зібрав з чистих килимів, що стали замислюватися, як же ми жили зі старим пилососом. Так, одне з головних — є hepa фільтр. Сподобалося те, що корейська збірка, а не китай, як основна маса техніки.

Третя модель — це пилосос Electrolux ZJM6830

пылесос Electrolux ZJM6830

Оснащений пилозбірник ємністю 4 літра, потужність всмоктування 380 аероватт, і він оснащений системою фільтрації Hepa 12. Частинки пилу засмоктуються в пилосос зі швидкістю 180 км/год. Варто пилосос 5200 рублів.
Це компактний пилосос, що володіє високою маневреністю. Великі кнопки і регулятори спеціально зроблені такими, щоб Ви могли управляти пилососом не тільки рукою, а й ногою!

Всі ці три моделі були обрані не випадково, так як вони, як ніхто краще відповідають параметрам — ціна та якість. Сподіваємося, що вам сподобався огляд пилососів від Техноштучек. Бажаємо вам чистою і нехлопотной прибирання!

Вгадайте, що це?

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи