Креативна обертається мийка на кухні

Ви любите зручний і креативний функціонал на своїй кухні? Тоді ви завжди будете вибирати для своєї улюбленої кухні що-небудь «отаке», чого не побачиш у звичайних магазинах. Здається ця мийка задовольнить багатьох: естетичність, функціональність та креативність! Все в ній є!

Мрію багатьох господинь підгледіли в Америці, найімовірніше, придбати її можна лише там. Ідея полягає в тому, щоб мати таку раковину, як другу, запасну мийку для чищення овочів і фруктів. Звичайно її встановлюють на кухонному острівці.

Як працює обертається раковина для кухні?

Це справжнє LEGO для дорослих — дорослі ті ж діти, тільки не завжди зізнаються в цьому. Взагалі, ідея мати другу мийку на кухні мені дуже подобається. Буває, що і удвох-утрьох доводиться покрутитися на кухні. Один чистить овочі, а інший в цей час готує апетитні котлети. Адже на кухні практично все крутиться біля мийки. Все, що пов’язано з приготуванням їжі, завжди вимагає чистоти — ось і користуємося краном з водою буквально кожну секунду.

Зустріла відгуки в Інтернеті, що кому-то один з «крил» буде заважати, комусь шланг не сподобався на фото, але ті, хто мають таку раковину у себе на кухні, стверджують, що користуватися мийкою — одне задоволення. Це дуже зручно, і вони, мабуть, вже сприймають таку мийку у себе на кухні, як щось само собою зрозуміле.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи