Нові планшети Самсунг серії А

Компанія Samsung довгі роки залишається лідером ринку мобільних пристроїв – від смартфонів до планшетів. І мільйони шанувальників, затамувавши подих, чекають, чим же корейські інженери нас здивують цього року. 2014-й рік був досить вдалим для цього виробника – вдалося збільшити свою частку на ринку планшетів, завдяки продовженню відмінною серії Galaxy Tab. Нам стали відомі деякі подробиці того, що ж саме нас чекає від Samsung в 2015-му році.

Як повідомляють наші джерела, Samsung вирішила трохи змінити свої продуктові лінійки і переглянути модельний ряд. Є інформація, що компанія вже подала на реєстрацію три нові торгові марки. Як ви пам’ятаєте, подібний крок нещодавно був зроблений і в області смартфонів – так з’явилися серії Galaxy A, Galaxy E і Galaxy J. Судячи з усього, з планшетами нас чекає подібна історія.

Як ви ставитеся до Samsung Galaxy Tab A або Tab J?

плашет Samsung Galaxy Tab A plus

На жаль, поки що ми не можемо сказати, в якому вигляді будуть реалізовані всі ці пристрої. Чи буде це нова гілка еволюції корейських планшетів, або ж просто оновлені версії попередніх моделей. На наш погляд, цілком логічно припустити, що ці три серії будуть орієнтовані на різні цінові групи: одна з них – флагманська, друга – міцні середнячки і третя – бюджетні апарати з базовим функціоналом. Це має також позитивно сприйнятися користувачами – зараз у продукції Samsung трохи складно орієнтуватися.

Всі умови для порівнювання цін ви можете знайти тут.

Особливості і відмінності Galaxy Tab А і Galaxy Tab А Plus

На сьогодні є неперевірена інформація лише про двох потенційних планшетах серії А. Це Galaxy Tab А і Galaxy Tab А Plus, як повідомляють інсайдери.

Як ми зрозуміли, планшет Galaxy Tab A Plus стане першим планшетом Samsung (крім лінійки Galaxy Note), в якому буде використовуватися перо S Pen.

планшет Galaxy Tab A plus

Відмінності у планшетів буде в обсягах оперативної пам’яті (2 ГБ в старшій моделі і 1,5 ГБ у молодшої), а також розміри дисплея (Galaxy Tab А буде оснащений екраном в 8 дюймів з роздільною здатністю 1024*768 точок, а «плюсова» модель – 9,7-дюймовим екраном з таким же дозволом).

Інші характеристики пристроїв однакові:
  • чотирьохядерний процесор Qualcomm Snapdragon 410 (4*1,2 ГГц),
  • 2-мегапіксельна фронтальна і 5-мегапіксельна основна камери,
  • 16 гігабайт вбудованої пам’яті
  • акумулятор меншої моделі володіє ємністю 4000 маг, у старшій – 6000 мАч

З особливостей дизайну Galaxy Tab А і Galaxy Tab A Plus відомо тільки, що товщина їх корпусів складе 7,4 мм. В продаж надійдуть версії як з модулем 4G, так і просто з адаптером Wi-Fi. Працювати обидва гаджета будуть під управлінням свіжій версії Android 5.0.2 «з коробки».

планшеты Samsung Galaxy Tab

На жаль, коли саме ці планшети почнуть продаватися, поки що ніхто сказати не може. Офіційну презентацію ми чекаємо навесні на виставці MWC в Барселоні, сподіваємося вже там отримати всі відповіді на цікаві для нас питання за даними моделям та іншим новинкам Samsung.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи