планшет apple pro-класу в шостому поколінні.

Незважаючи на те, що ipad pro (2021) продовжує очолювати колону кращих планшетів, поступивши в продаж не далі, ніж у травні, ми вже чуємо перші чутки про версію 2022 року флагманського планшета apple.

І поки ми чули зовсім небагато, нам належить розкрити набагато більше інформації про новий ipad pro(2022) в майбутньому, враховуючи, що модель 2021 року ще просто недостатньо стара,щоб піти.

Ми розглянемо всі чутки нижче і будемо частіше оновлювати цю статтю,коли дізнаємося більше про ipad pro(2022), так що все, що вам потрібно знати, зібрано нижче.

Нижче ви знайдете невеликий список наших побажань до планшета, ми розберемо проблеми попередника і інші тенденції на ринку планшетів.

Якщо apple вирішить деякі з існуючих проблем, ми можемо отримати кращий планшет, доступний за гроші, нарощуючи продуктивність і діагональ екрану з високою роздільною здатністю.

Останні новини

Витік передбачає, що майбутні ipad pro можуть отримати новий дизайн, чейпріоритет зміститься в бік альбомної орієнтації.

в погоню!

  • що це? планшет apple для професіоналів в 6-му поколінні;
  • коли чекати? ймовірно, середина 2022 року;
  • скільки коштує? ймовірно, від 799$ (60000р + пдв ) ;

Ipad pro (2022): ціниі доступність

(зображення надано: future)

Ipad pro(2021) вийшов у квітні, а на ринок був представлений в травні, приблизно через рік після моделі 2020 року, тому здається логічним, що модель 2022 годапоследует тією ж схемою. Офіційного підтвердження дати немає, навіть чуток повиходу нового планшета ще немає, але дане вікно здається найбільш вірогідним.

Оскільки це найдорожча серія планшетів apple, не можна очікувати, що нові ipad pro станутьдешевими. Ipad pro11 (2021) стартував за 799$ (60000р + пдв), після чого цінник злітав до 2099$(157500р + пдв), потім 12,9-дюймова модель стартувала з 1099$ (82500р + пдв),зупинившись тільки на 2399$ (180000р + пдв).

Ми ще не отримували інформації про ціни на новий ipad pro, але, швидше за все, в 2022році ціни зміняться не дуже.

Ipad pro (2022): новини чутки

Перше, що вам потрібно дізнатися про новий ipad pro 2022 – те, що незважаючи на всі розмови про вивчення apple способів збільшення діагоналі ipad pro, планшет, ймовірно,збереже розміри поточного ipad pro2021 року, а це означає, що ви зможете придбати нові планшети в діагоналях11 і 12,9 дюйма. У будь-якому випадку, так вважає мінг-чі куо (відомий аналітик з великим досвідом в apple).

У тому ж звіті куо стверджував, що ipad pro 11 (2022) отримає mini-led дисплей. Ipad pro 12.9 (2022), по всій видимості, очікує схожого оновлення для 12,9-дюймової моделі, оскільки таке виконання планшета вже реалізує mini-led.

Варто також відзначити, що раніше ми вже чули про те, що ipad pro 2022 може отримати oled-дисплей замість новинки,але більш свіжі звіти припускають, що заміна технології відбудеться пізніше.

З інших новин, згідно зі звітом, наступний ipad pro последуетпримеру iphone 12 иположится на magsafe – тобто функцію магнітного кріплення периферийныхустройств, серед яких магнітні зарядні пристрої і деякі чохли.

Мало того, в тому ж звіті передбачається, що планшет отриматьстеклянную задню панель і буде підтримувати бездротову зворотну зарядку –остання призначена для зарядки інших гаджетів за допомогою планшета.

Ми також чули, що майбутні моделі ipad pro можуть бути орієнтовані на альбомну орієнтацію, тобто логотип apple і камери розташовані горизонтально. Це рішення може також обернутися зміною відносин сторін, хоча поки це лише припущення. Відзначимо також, що виробник цього витоку стверджує, що не впевнений в цих змінах в моделі ipad pro 2022 року.

Ipad pro(2022): що ми хочемо бачити?

(зображення надано: future)

знизьте ціну

Якщо ви були уважні в розділі про ціни вище, вам, ймовірно,просто не потрібні подробиці, що пояснюють наше бажання збити цінник ipad pro (2022).

Ipad pro-неймовірно дорогі планшети і, якщо ви купуєте додаткові аксесуари, такі як apple pencil, клавіатура-чохол, сумку для перенесення і багато іншого, виможете прийти до значних витрат.

І поки ipad air 4 пропонує більшість характеристик моделі pro за набагато більш доступною ціною, це не зовсім те ж саме, тому деякі користувачі захочуть потужності ipad pro (2022) і будуть раді отримати їх дешевше.

Вкладіть apple pencil

Заговорюючи про високу ціну, давайте обговоримо стилус apple pencil. Це корисна опціядля планшета-деякі назвали б стилус життєво важливим доповненням-але вотличие від m-pen наустройствах huawei або s-pen уѕамѕипд, стилуспродается окремо.

Це означає, що, замислюючись про придбання нового планшета іпотребності в стилусі, ціна виросте ще вище, що може переключити вашевніманіе на один з конкуруючих планшетів преміального класу.

Крім того, комплект apple pencil допоможе apple впоратися з незліченною кількістю підроблених apple pencil, які часто працюють набагато гірше.

Збільшення часу автономної роботи

(зображення надано: future)

Ми помітили, що ipad pro2021 і 2020 року відпрацював близько десяти годин без підзарядки. Звучить нормально, згодні? ну, ні, тому що в режимі звичайного використання ви будете переглядати netflix,соціальні мережі тощо.

Якщо ви користуєтеся ipad pro як професіонал(що випливає з назви), редагуючи відео, музику або зображення, працюючи з кількома документамиодновременно або навіть граючи в ігри, ви можете помітити, що акумулятор видихсякрайне швидко.

Фактично, акумулятор ipad pro розряджається так швидко, що ми дуже помічаємо, що включення планшета в мережу під час роботи часто лише компенсує витрату енергії, не заряджаючи батарею.

Компанії слід знайти спосіб оптимізувати енергоспоживання, будьто включення програмної оптимізації або ж збільшення фізичних размеріваккумулятора. Так, прискорення зарядки могло б стати непоганою альтернативою – 18 втуже не серйозно.

Відсутність обмежень потужності

Згідно з розробниками додатків, новий ipad pro (2021) обмежує об’ємоперативної пам’яті, який може використовувати кожен додаток, до 5 гб –оскільки флагманська версія пропонує тільки 16 гб оперативної пам’яті, досить дивнийпоріг.

Цей підхід може стати проблемою для додатків, коториежадно пожирають озу, включаючи деякі інструменти ar, а також програмне забезпечення для редагування відео і, дійсно, деякі розробники привселюдніжалилися на це обмеження.

Обмеження озп може позначитися на створенні додатокрозработчікамі, які будуть змушені обмежувати можливості своіхпродуктов в силу нестачі оперативної пам’яті. Ми б хотіли, щоб це обмеження було знято мінімум для ipad pro (2022), а то і для всіх ipad.

Поліпшення в ipados

Ipados-прекрасна операційна система для планшетів,але, незважаючи на деякі поліпшенняу ipados 15, ми як і раніше упускаємо важливі інструменти для підвищення продуктивності.

Багатозадачність-проблема, оскільки ви не можете переглядати додатки одночасно і ділити екран по горизонталі-два рішення, які стануть користувачам дуже корисними.

Універсальний підхід до управління в ipados 15 здається корисним, оскільки дозволяє перетягувати файли і вікна між ipad і mac, але сумісність з iphone зробить цю функцію по-справжньому доступною і корисною людям.

Не так багато і корисних віджетів на головному екрані для ключових додатків підвищення продуктивності, хоча це не та область, де багато що залежить від apple, швидше все залежить від розробників.

Це .