Видалення волосся на обличчі і тілі за допомогою фотоепілятора Panasonic ES-WH90

Москва, Росія — Компанія Panasonic Росія представляє новинку в лінійці товарів для краси — фотоепілятор Panasonic ES-WH90. Цей стильний і компактний прилад, розроблений на основі передових японських технологій, забезпечує швидке і безболісне видалення волосся, роблячи шкіру гладкою і сяючою, а завдяки спеціальній насадці його можна використовувати навіть для особи!

Якщо напружений графік не залишає вам часу на відвідування салонів – новий фотоепілятор Panasonic ES-WH90 легко замінить довгі і дорогі процедури. Використовувана їм технологія імпульсного світла IPL значно уповільнює ріст волосся, впливаючи на фолікули. З часом волосся стають тонше, непомітніше, а потім і зовсім перестають рости. В результаті, ваша шкіра стане бездоганно гладкою — швидко, ефективно і, головне, абсолютно безболісно.

Завдяки наявності спеціальної насадки, фотоепілятор ES-WH90 допоможе позбутися від небажаних волосків на обличчі. Крім того, він виконує функцію делікатного пілінгу, стимулюючи відлущування старих частинок шкіри і роблячи шкіру гладкою, сяючою і шовковистою. Щоб домогтися найкращого результату, потрібно використовувати систему IPL на шкірі обличчя раз на три дні протягом двох місяців.

компания Panasonic

Нова модель ES-WH90 — прекрасна альтернатива епіляції і депіляції. ES-WH90 може використовуватися на руках, ногах, пахвових западинах і в зоні бікіні. Отриманий результат зберігається значно довше, і вас більше не будуть турбувати роздратування шкіри і врослі волоски.

Інноваційна система Push and Slide робить новий фотоепілятор неймовірно простим у використанні. Просто прикладіть пристрій до шкірі, воно почне роботу автоматично. Повільно переміщайте фотоепілятор по оброблюваної області тіла, спалах буде запускатися кожні три секунди. Широка зона впливу і короткий інтервал між спалахами скорочують тривалість процедури до мінімуму і підвищують ефективність впливу. П’ять ступенів інтенсивності світла дають можливість підібрати індивідуальний режим фотоепіляції в залежності від тону вашої шкіри і типу волосся.

В прилад вбудовано ємний і довговічний літій-іонний акумулятор. Одного заряду батареї вистачає на 600 спалахів, цього цілком достатньо для обробки всього тіла. Завдяки продуманій ергономіці і легкої конструкції, новий фотоепілятор можна використовувати для обробки навіть самих важкодоступних ділянок тіла.

пилинг

Новинку можна придбати в мережі магазинів електроніки «М. відео», а також у фірмовому інтернет-магазині Panasonic Eplaza. Рекомендована роздрібна ціна – 29 990 рублів.

Про корпорації Panasonic

Корпорація Panasonic – провідний світовий розробник електронних технологій і рішень для споживчої електроніки, житлового будівництва, автомобільної промисловості, а також рішень для бізнесу і виробництва компонентів. З моменту заснування в 1918 р., Panasonic безперервно розвивався і зараз є однією з найбільших глобальних корпорацій, що об’єднує 474 підрозділу і 94 дочірні компанії у всьому світі. Консолідований обсяг продажів Panasonic в 2015 році склав 56 794 млрд євро (7,553 трлн ієн). Корпорація прагне до створення нових цінностей, об’єднуючи інновації з різних напрямків свого бізнесу, і використовує власні технології для поліпшення життя людей і суспільства в цілому. Більш детальна інформація про Panasonic доступна на сайтах http://www.panasonic.com/global і www.panasonic.com/ru