Electrolux представляє новий блендер Masterpiece ESB9300

Москва, 09 березня 2017

Один з провідних світових виробників побутової техніки Electrolux представляє новий блендер Masterpiece ESB9300. Унікальна система PowerTilt об’єднала в приладі оптимальну комбінацію: 6 покритих титаном лез, спеціально сконструйовану похилу чашу і потужний мотор TurboBoost.

Хочете створювати справжні кулінарні шедеври?

Для цього зовсім необов’язково закінчувати спеціальні курси або брати майстер-класи у відомих кухарів. За допомогою фантазії і блендера Masterpiece ESB9300 навіть новачок зможе готувати вишукані страви, адже Masterpiece ESB9300 здатний подрібнити всі інгредієнти за секунди, домагаючись ідеальної однорідної текстури.

блендер от Electrolux

Шість граней покритих титаном лез блендера Masterpeace ESB9300 сприяють ефективному подрібнення будь-яких інгредієнтів:

  • 2 дробильних леза мають невеликий вигин для поліпшення циркуляції компонентів,
  • 2 загнутих догори леза розріжуть шматочки, які не вдалося роздрібнити,
  • а 2 заточених леза знизу не дадуть інгредієнтів осісти на дно.

Така конструкція лез максимально ефективна і дозволяє добитися максимально рівномірного подрібнення. Леза надійно закріплені в ультралегкою і практично небитким чаші на 2,2 літра. Сама чаша виготовлена з міцного, не вбирає запахи матеріалу Tritan*, не містить BPA, і її можна мити в посудомийній машині.

Конструкція чаші з лезами розташована під нахилом 5°, утворюючи ідеальний вихровий потік і забезпечуючи безперервну циркуляцію інгредієнтів для рівномірного перемішування продуктів.

Мотор TurboBoost

Блендер Masterpeace ESB9300 обладнаний потужним мотором TurboBoost 1200 Вт, який дозволить впоратися навіть з найскладнішими завданнями за секунди. Завдяки високій продуктивності приладу, перемелювання щільних компонентів, наприклад, для крем-супу, більше не проблема.

Masterpiece от Electrolux

А для того, щоб моментально подрібнити м’які і легкі інгредієнти, досить вибрати турбо режим. Для певної швидкості змішування, у разі приготування страви за рецептом, у блендері запрограмовані ще три швидкісних режиму.

мотор TurboBoost

Тепер будь-яка господиня зможе швидко, без зайвих зусиль, добитися потрібної консистенції страв.

Неймовірно зручний Masterpiece ESB9300

Крім відмінних технічних характеристик, прилад неймовірно простий і комфортний у використанні, тому сподобається як початківцям кулінарам, так і досвідченим кухарям.

Зручна інтуїтивна панель управління з LED – підсвічуванням і герметичними кнопками, дає можливість легко вибрати відповідний режим та рівні швидкості в залежності від побажань.

Electrolux

Найпопулярніші функції для приготування смузі, супів, напоїв та колотого льоду вже запрограмовані в окремі кнопки. Для того, щоб проконтролювати час приготування того чи іншого блюда з ідеальною консистенцією, блендер має електронний дисплей з таймером. Дисплей з кнопками втоплений в герметичний корпус, виконаний з міцного штампованого алюмінію. Така конструкція дозволяє без особливих зусиль очистити прилад від забруднень.

Лаконічний дизайн блендера Masterpiece ESB9300 підійде для будь-якого інтер’єру і не залишить байдужими навіть самих вимогливих кулінарів. Компанія Electrolux піклується про якість приготовлених страв і створює найкращі умови для того, щоб вітамінний склад будь-яких кулінарних творінь залишився незмінним.

блендер masterpriese

Про компанії Electrolux

Electrolux є світовим лідером з комплексним рішенням у професійній і побутовій техніці. Щорічно компанія реалізовує понад 40 мільйонів одиниць продукції більш ніж у 150 країнах світу. Компанія робить ставку на ретельно продумані, інноваційні рішення, в основі розробки яких лежить глибоке вивчення споживчих та професійних уподобань. Продуктове портфоліо Electrolux включає в себе величезний асортимент вбудованої і що стоїть окремо техніки. У тому числі: духові шафи, варильні поверхні, витяжні вентилятори, холодильники, морозильні ларі, винні шафи, плити, посудомийні та пральні машини, пилососи, малу побутову техніку, побутову хімію, посуд і різноманітні, корисні аксесуари для приготування їжі. За додатковою інформацією звертайтеся на www.electrolux.ru