Новий безшумний пилосос Electrolux UltraSilencer™ ZEN

Москва, Росія, 28 липня 2016 р.

Компанія Electrolux представляє лінійку Electrolux UltraSilencer™ ZEN — ніколи раніше побутові пилососи не працювали так тихо. Просто уявіть собі: включаючи пилосос, ви насолоджуєтеся тишею, а не звичним гулом.

У сучасному світі кожній людині потрібен острівець тиші, де ніхто не буде турбувати – для більшості таке місце – будинок. При рівні шуму всього 58 дБ Electrolux UltraSilencer™ ZEN є уособленням тиші і гармонії у вашому будинку. Electrolux UltraSilencer™ ZEN – помічник сучасної мами, яка намагається встигнути все, тепер не потрібно боятися розбудити дитину під час прибирання пилососом. Завдяки системі Silent ZEN™, що складається з декількох шарів шумоізоляції створюється новий світ спокою під час прибирання. Оптимізований шланг Silent AeroPro™ з гладким внутрішнім профілем також сприяє зниженню рівня шуму.

Насадка Silent ZEN™ грає важливу роль в роботі практично безшумного пилососа. Аеродинамічний дизайн для оптимізації потоку повітря, гладке внутрішнє покриття шланга знижують рівень небажаних звуків. Більш щільне прилягання до підлоги і спеціальна перфорація гарантують зменшення рівня шуму при збиранні, як на килимовому покритті, так і твердій підлозі.

Незаперечні переваги безшумних пилососів

Вважається, що «тихі» пилососи недостатньо потужні, але Electrolux UltraSilencer™ ZEN спростовує міф про низьку ефективність практично безшумних пилососів. Поліпшені корпус і насадка, новий тримач фільтра двигуна і інноваційний шланг – все це відповідь виробників на високі запити споживачів до якості пилососів з низьким рівнем шуму.

пылесос Zen

Крім цього, незаперечною перевагою пилососа UltraSilencer™ ZEN є можливість його безпечного застосування для людей, які страждають алергією. Для них підходить фільтр Allergy Plus™, який затримує 99,95 % найдрібніших частинок, таких, як спори, пилок та інші алергени.

пылесосы eleсtrolux

«Пил є потужним патогенним фактором, який провокує алергію у чутливих людей. Максимальне видалення з приміщень, де людина проводить до 90% часу, зменшує ризик загострень цілорічного алергічного нежитю і бронхіальної астми. Контроль над кількістю пилу вкрай важливий і для дітей з самого народження», — повідомляє Олена Анциферова, педіатр, кандидат медичних наук, алерголог-імунолог, гастроентеролог, автор книги «Розумна мама», керівник школи ЕваДоктор.

Zen

Якщо вам пощастило, і у вас немає ніякої алергії, ви можете сміливо використовувати класичний Hygiene Filter™. Він блокує 85 % розміру частинок від 0,05 до 0,15 мкм. Фільтри легкі у використанні, а міняти їх потрібно всього лише пару разів на рік.

Electrolux UltraSilencer ZEN

Лінійка безшумних пилососів Electrolux

Лінійка Electrolux UltraSilencer™ ZEN включає в себе наступні моделі: ZUSDELUX58, ZUSALLER58, ZUSANIMA58, ZUSALLFL58, і ZUSGREEN58 (з рівнем шуму 58 дБ). Моделі Electrolux UltraSilencer™ ZUSORIGWR+ і ZUSORIGDB+ (з рівнем шуму 61 дБ). Доступні кольори для лінійки пилососів UltraSilencer™ ZEN: металевий вольфрам, блакитна сталь, білий лід, коричневий шоколад і чорний алюміній. Пилососи UltraSilencer™ представлені в двох кольорах: червоний кавун і темно-синій відтінок.

Про компанії Electrolux

Electrolux є світовим лідером з комплексним рішенням у професійній і побутовій техніці. Щорічно компанія реалізовує понад 40 мільйонів одиниць продукції більш ніж у 150 країнах світу. Компанія робить ставку на ретельно продумані, інноваційні рішення, в основі розробки яких лежить глибоке вивчення споживчих та професійних уподобань. Продуктове портфоліо Electrolux включає в себе величезний асортимент вбудованої і що стоїть окремо техніки. У тому числі: духові шафи, варильні поверхні, витяжні вентилятори, холодильники, морозильні ларі, винні шафи, плити, посудомийні та пральні машини, пилососи, малу побутову техніку, побутову хімію, посуд і різноманітні, корисні аксесуари для приготування їжі. За додатковою інформацією звертайтеся на www.electrolux.ru