Panasonic представила нову лінійку «безпечних» прасок з технологією Optimal Care

Москва, Росія — Всім знайомі проблеми з речами з делікатних тканин: забули перемкнути температурний режим, і улюблена блузка зовсім зіпсована! Спеціально для захисту вашого одягу компанія Panasonic розробила нову лінійку «безпечних» прасок NI-WT980 і NI-WT960 з технологією Optimal Care, що дозволяє прасувати речі з будь-яких тканин, не змінюючи температурних параметрів і не ризикуючи пошкодити тонкий матеріал. Не потрібно турбуватися і постійно перевіряти ступінь нагрівання підошви – праска сам підтримує постійну температуру.

Нова технологія Optimal Care

Нова технологія Optimal Care значно прискорює процес прасування — всього за одну хвилину температура підошви досягає 120 градусів, що цілком достатньо для будь-якого виду тканини. Таким праскою можна гладити все – від шовку до льону і деніму в будь-якій послідовності. Інноваційна система Power Shot подає велику кількість концентрованого пара і рівномірно розподіляє його у всіх напрямках, щоб навіть при невисокій температурі нагріву розгладити будь-яку, навіть саму щільну тканину. Пар глибоко проникає в структуру тканини, ідеально розпрямляючи всі заломи і складки, попутно видаляючи неприємні запахи, що незамінне для складною в пранні одягу.

NI-WT980 tehnologiya-Optimal-Care

Нові праски NI-WT980 і NI-WT960

Нові праски NI-WT980 і NI-WT960 не тільки забезпечать дбайливий догляд за делікатними речами, але і впораються з сильно пересохшим білизною. Швидкий нагрів і потужний паровий удар до 200 г/хв дозволяють легко і швидко погладити великі обсяги одягу і білизни, а функція вертикального відпарювання допоможе привести в порядок піджаки, костюми і жакети, не звертаючись в хімчистку.

NI-WT960

Керамічна підошва у формі загостреного овалу дозволяє гладити однаково ефективно в будь-якому напрямку — праска ідеально ковзає, не розтягуючи і не деформуючи тканина. Потрійна система самоочищення захищає від утворення накипу навіть при використанні жорсткої води. Натиснувши кнопку автоматичного очищення, можна повністю злити воду з резервуара і миттєво очистити праску.

Нову лінійку прасок Panasonic NI-WT980 і NI-WT960 з технологією Optimal Care можна придбати у фірмовому інтернет-магазині Panasonic Eplaza. Вартість моделі NI-WT980 – 8 990 рублів, NI-WT960 – 6 990 рублів.

утюги Panasonic

Про корпорації Panasonic

Корпорація Panasonic – провідний світовий розробник електронних технологій і рішень для споживчої електроніки, житлового будівництва, автомобільної промисловості, а також рішень для бізнесу і виробництва компонентів. З моменту заснування в 1918 р. Panasonic безперервно розвивався і зараз є однією з найбільших глобальних корпорацій, що об’єднує 474 підрозділу і 94 дочірні компанії у всьому світі. Консолідований обсяг продажів Panasonic в 2015 році склав 56 794 млрд євро (7,553 трлн. ієн). Корпорація прагне до створення нових цінностей, об’єднуючи інновації з різних напрямків свого бізнесу, і використовує власні технології для поліпшення життя людей і суспільства в цілому. Більш детальна інформація про Panasonic доступна на сайтах http://www.panasonic.com/global і www.panasonic.com/ru.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи