Прально сушильна машина Electrolux DualCare всі выстирает і висушить!

Коли реклама пральних машин обіцяє нам «вдвічі більше турботи», то з’являється думка «Куди вже більше?». Звичні нам пральні машинки вже настільки переклали на «свої плечі всю турботу про чистоту нашого білизни, що ми навіть сортування білизни і запуск програми прання вважаємо великим трудом і тратою часу. А між тим, виробники намагаються з усіх сил зробити прання білизни зовсім непомітною для нас в той час, коли, здавалося б, і дивувати нас більше нікуди…

Але ви здивуєтеся, коли дізнаєтеся, що компанія Electrolux пропонує нам абсолютно нове рішення — інноваційну прально сушильну машину. Electrolux DualCare — це перша в світі машина, яка вміє прати і сушити одночасно речі, призначені для ручного прання.

Унікальність машин DualCare ще й у тому, що вони за один пуск делікатно перуть і сушать навіть вовняні та шовкові вироби. Виробник гарантує максимально ніжну турботу про наших речах і запевняє, що буде обережно поводитися з одягом, навіть якщо речі спочатку призначені тільки для ручного прання, гарантуючи при цьому відсутність деформації та усадки одягу.

DualCare

Це ще не все! Дізнайтеся про всі переваги прямо зараз:

У два рази менше места

Дивним чином, поєднуючи і прання і сушіння білизни в одному барабані, ці машинки відрізняються компактними розмірами: стандартною шириною 60 см і глибиною корпусу 605 або всього 522 мм*. При цьому, в DualCare можна випрати 8-9 кг білизни і висушити до 6 кг!

Подвійна турбота від Electrolux

Electrolux DualCare — перші в світі компактні прально сушильні машини, які виявляють подвійну турботу: перуть і сушать білизну одночасно і економлять місце в нашому будинку. Причому, пранні підлягає білизна, призначена тільки для ручного прання, завдяки запатентованій програмі безпечної прання і сушіння.

Нова програма виключає усадку шовкових і вовняних тканин, і перешкоджає звалювання шерсті у вовняних речей. Завдяки цій функції сушіння, пральні машини DualCare отримали позначку Woolmark Blue Label за збереження якості вовняних виробів і за делікатне ставлення до речей.

Знижений шум і вібрація від Electrolux

Пральні машини DualCare володіють зниженим шумом і вібрацією під час прання та сушіння і підвищеною надійністю, так як оснащені фірмовим інверторним бесщеточным мотором з 10-річною гарантією.

Переваги пара для вашого білизни

Нові пральні машини від Electrolux — це справжня професійна пральня у вашому домі. Пара використовується для того, щоб пом’якшити волокна і розгладити зморшки і складки на одязі. У той же час, з допомогою пара усуваються всі запахи, і вам не доведеться турбуватися про це.

Пере тоді, коли вам потрібно

Спеціальна функція TimeManager дозволяє налаштувати час роботи у відповідності з вашим графіком. Ви можете запланувати прання на кінець робочого дня, і тоді, прийшовши з роботи, вам залишиться перекласти чисті випрані й висушені речі в шафу. Регулюйте час роботи самостійно, і ви швидко звикнете до прекрасних результатів.

Виперіть і висушіть всі речі за одну годину

Ця програма випере і висушить білизна всього за одну годину. Це дуже зручне рішення для тих, хто поспішає. Воно заощаджує час і гроші, а також забезпечує відмінні результати.

стиральные машины Electrolux DualCare

Всі ці чарівні речі можуть втілювати в життя моделі:

  • EWW51697SWD (глибина корпусу 605 мм) — 91 990 руб.
  • EWW51696SWD (глибина корпусу 605 мм) — 71 990 руб.
  • EWW51685SWD (глибина корпусу 522 мм) — 62 490 руб.
  • EWW51685WD (глибина корпусу 522 мм) — 58 490 руб.
  • EWW51676SWD (глибина корпусу 522 мм) — 60 490 руб.
  • EWW51476WD (глибина корпусу 522 мм) — 55 990 руб.

Детальний опис, технічні характеристики можна прочитати в керівництві користувача. Інструкцію можна завантажити тут. А придбати прально сушильні машини в Росії можна у фірмовому інтернет магазині Electrolux.

Компактне проживання — якість без компромісів

Насправді, такі шалено цікаві і вигідні для споживача рішення розробляються виробником не просто так. Прогнозоване зростання населення Землі змушує вже зараз думати про те, якими будуть наші міста через 30-40 років. Всі аспекти архітектури, інфраструктури та дизайн продуктів повинні бути ефективними та екологічно безпечними. Очевидно, що наші міста будуть більш розумними і компактними, що в свою чергу, буде мати наслідки і для приладів, призначених для компактного проживання.

компактный город

Світовий лідер Electrolux з виробництва приладів для домашнього і професійного користування вже зараз бачить потребу у створенні розумних інтуїтивних пристроїв, але впевнений, що якість має бути без компромісів, тому успішно втілює поєднання зменшеного розміру, продуктивності і багатофункціонального зручного дизайну у своїх приладах.

Коротко про переваги:
  • Якщо говорити про Electrolux DualCare, то вони допомагають економити місце, при цьому в них можна випрати 8-9 кг білизни, що на 50% більше, ніж зазвичай перуть на практиці.
  • Ці машини гарантують максимально ніжну турботу про тканинах і відрізняються при цьому максимальною надійністю.
  • Вони також допомагають економити час, так як програма прання і сушіння невеликої кількості білизни займає всього 60 хвилин.
  • Це перші в світі прально сушильні машини, які здатні ефективно і дбайливо прати сушити навіть речі, призначені тільки для ручного прання – шовк і вовна.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи