Electrolux запускає нове покоління посудомийних машин з технологією сушіння AirDry

Electrolux представляє нове покоління посудомийних машин з технологією сушіння AirDry. Завдяки новій технології дверцята посудомийної машини автоматично відкривається на 10 см після кожної програми мийки, і посуд стає повністю сухий з допомогою природної вентиляції, щоб можна було відразу прибрати її в шафу, залишилися без плям від води.

Багато завантажують посуд увечері і запускають машину на ніч, а розвантажують тільки вранці або після роботи, а іноді і зовсім включають посудомийку і їдуть на вихідні. У таких випадках можна виявити конденсат на стінках мийної камери і на самому посуді, якщо не відкрити дверцята машини після закінчення програми. Справа в тому, що залишилася волога не може випаруватися і осідає на свіжовимитої посуді, а це не тільки негарно, але й небезпечно, адже волога — дуже приваблива середовище для розвитку бактерій і мікробів.

Electrolux пропонує нове рішення

Посудомийні машини з технологією сушіння AirDry, в яких дверцята відкривається автоматично після закінчення програми! Машина сама відкриває дверцята на 10 см і випускає зайву вологу і пар (її буде вже трохи й повітря всередині вже встигне охолонути, тому пара не зашкодить меблі), і посуд швидко і легко досушується за допомогою природної вентиляції. Тобто, ви можете запустити потрібний режим миття і спокійно зайнятися своїми справами: піти на роботу, лягти спати, грати з дітьми або навіть вирушити на вихідні за місто — AirDry автоматично відкриє дверцята, і вам потім залишиться лише прибрати ідеально суху і чисту посуд в шафу. І ніяких розлучень, бактерій і запаху!

посудомоечные машины с технологией сушки

Навіть якщо використовувати швидку 30-хвилинну програму миття, завдяки AirDry ви також будете отримувати абсолютно суху посуд. Через 10 хвилин після закінчення програми дверцята прочиниться, і ще через 5-7 хвилин гаряча посуд досохнет природним чином.

Перша окремо стоїть модель Electrolux AirDry ESF9423LMW надійде в продаж у червні 2017 року. Вартість – від 23990 рублів. Асортимент вбудовуваних моделей Electrolux з технологією AirDry буде доступний російським покупцям вже в липні вартістю від 24990.

Про компанії Electrolux

Electrolux є світовим лідером з комплексним рішенням у професійній і побутовій техніці. Щорічно компанія реалізовує понад 40 мільйонів одиниць продукції більш ніж у 150 країнах світу. Компанія робить ставку на ретельно продумані, інноваційні рішення, в основі розробки яких лежить глибоке вивчення споживчих та професійних уподобань. Продуктове портфоліо Electrolux включає в себе величезний асортимент вбудованої і що стоїть окремо техніки. У тому числі: духові шафи, варильні поверхні, витяжні вентилятори, холодильники, морозильні ларі, винні шафи, плити, посудомийні та пральні машини, пилососи, малу побутову техніку, побутову хімію, посуд і різноманітні, корисні аксесуари для приготування їжі. За додатковою інформацією звертайтеся на www.electrolux.ru