У мережі з’явилася інформація про заявку samsung, яка нещодавно була знайдена серед патентної документації. У заявці описана конструкція шийного обода, який змінює спосіб утримання навушників , не даючи їм можливості загубитися.

Перша думка, яку висловили експерти-samsung веде розробку додаткового аксесуара, призначеного для використання galaxy buds під час плавання або занять, пов’язаних з фітнесом і підтримки здоров’я.

Згідно з формулою патенту, конструкція аксесуара для galaxy buds являє собою знімний шийний обід, після надягання якого навушники стають практично повністю водонепроникними.

У патенті наголошується, що водонепроникність стає значно вище, ніж показники стандарту ipx7 у samsung galaxy buds pro і galaxy buds 2. А вони, між іншим, здатні витримувати занурення під воду на глибину до одного метра протягом 30 хвилин.

У той же час samsung категорично не рекомендує використовувати galaxy buds під час плавання, вказуючи це в керівництві користувача. Йдеться тільки про те, що якщо випадково впустити навушники в воду, то вони збережуть свою працездатність при дотриманні названих умов.

Поява нового патенту стало для експертів ознакою того, що samsung розглядає неможливість застосування tws-навушників galaxy під водою сильним обмежуючим фактором, їх недоліком. Тому samsung веде розробку знімного шийного обода, здатного гарантувати безпечну роботу навушників під водою під час тренувань. Новий обід також істотно знижує ризик втрати гаджета.

Згідно з патентом, нова пара tws-навушників galaxy buds матиме кілька вбудованих мікрофонів і датчиків. Які саме датчики можуть з’явитися в ободі, не згадується.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд tws-навушників samsung galaxy buds2 . Нові tws-навушники samsung galaxy buds2 сильно відрізняються від попередника і своїм дизайном швидше асоціюються з вже побували у нас куди більш дорогими galaxy buds pro. Детальніше про це читайте в статті “огляд tws-навушників samsung galaxy buds2 : активне шумозаглушення в середньому сегменті”.

читайте також: