Пральна машина з вертикальним завантаженням Electrolux стала призером Всеукраїнського конкурсу ENES-2016

Москва, Росія, 24 листопада, 2016

Нова пральна машина з вертикальним завантаженням Electrolux EWT1567VIW стала призером Всеукраїнського конкурсу реалізованих проектів в галузі енергозбереження та підвищення енергоефективності ENES – 2016 в номінації «Краща інноваційна технологія в області ресурсоэнергосбережения» в категорії «Побутові пральні машини».

За підтримки Міністерства енергетики Російської Федерації та уряду Москви з незмінним успіхом пройшов третій Всеросійський конкурс реалізованих проектів в галузі енергозбереження та підвищення енергоефективності ENES – 2016. За традицією, підсумки оприлюднені на Міжнародному форумі з енергоефективності та розвитку енергетики в Москві 23-25 листопада 2016 року.

Категорія учасників «Компанії — виробники побутової техніки» вперше з’явилася в конкурсі ENES в 2016 році, де компанія Electrolux з гордістю представила свою розробку Electrolux EWT1567VIW в номінації «Краща інноваційна технологія в області ресурсоэнергосбережения» категорії «Побутові пральні машини» і посіла почесне друге місце.

Героєм – учасником стала пральна машина з вертикальним завантаженням Electrolux EWT1567VIW

Electrolux EWT1567VIWПри своїх невеликих габаритних розмірах (ширина корпусу всього 40 см, висота 85 см, глибина 60 см), вона здатна ефективно випрати 6 кг білизни з максимальним віджиманням в 1500 оборотів в хвилину. На додаток до своєї неймовірної енергоефективності, пральна машина має великий зручний РК-дисплей, інверторний двигун, функцію відпарювання і плавну систему відкривання кришки і стулок барабана.

Підвищений рівень енергоефективності забезпечує інноваційна технологія прання EcoSpray, при якій інтенсивно перемішаний миючий розчин подається в барабан на білизну душем зверху. Володіючи технологією EcoSpray, пральна машина Electrolux EWT1567VIW при пранні повного завантаження білизни, тобто 6 кг бавовняних тканин, при 60 градусах споживає всього 0,7 квтг електроенергії і 39 літрів води, що на 50% менше, ніж межа нормативу класу А.

Модель з поліпшеним класом енергоспоживання була запущена у виробництво наприкінці червня 2016 року, а з початку серпня модель вже доступна для придбання на російському ринку.

Рекомендована роздрібна ціна на пральну машину Electrolux EWT1567VIW становить 71 490 рублів.

Про компанії Electrolux

Electrolux є світовим лідером з комплексним рішенням у професійній і побутовій техніці. Щорічно компанія реалізовує понад 40 мільйонів одиниць продукції більш ніж у 150 країнах світу. Компанія робить ставку на ретельно продумані, інноваційні рішення, в основі розробки яких лежить глибоке вивчення споживчих та професійних уподобань. Продуктове портфоліо Electrolux включає в себе величезний асортимент вбудованої і що стоїть окремо техніки. У тому числі: духові шафи, варильні поверхні, витяжні вентилятори, холодильники, морозильні ларі, винні шафи, плити, посудомийні та пральні машини, пилососи, малу побутову техніку, побутову хімію, посуд і різноманітні, корисні аксесуари для приготування їжі. За додатковою інформацією звертайтеся на www.electrolux.ru.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи