Нагорода Red Dot 2017 для нової колекції AEG Mastery Range

Техніка AEG з нової серії Mastery Range удостоїлася нагороди за видатний дизайн в категорії «Кращі з кращих» премії Red Dot. AEG Mastery Range – це інноваційні рішення для кухні, які інтерактивно взаємодіють з користувачем, адаптуючись до способу взаємодії і створюючи гармонійне відчуття. Вся побутова техніка AEG продумана до дрібниць з урахуванням потреб сучасних користувачів для організації максимально комфортного простору на кухні.


Головна ідея AEG Mastery Range – «чуйна» інтерфейс, який поєднує інноваційні технології і ергономічність. Тут немає нічого зайвого, кожна деталь і функція служать для комфорту: від пристроїв для приготування або охолодження страв до миття посуду. Приміром, багатофункціональна духовка SenseCook з термощупом допоможе приготувати м’ясо до потрібного стану, без ризику пересмажити, а система ComfortLift в посудомийній машині з інноваційним механізмом підйому кошика позбавить від необхідності нагинатися при завантаженні і розвантаженні для максимальної зручності і комфорту.

За останні 20 років на кухні сталася справжня революція. Раніше це було допоміжне приміщення, а сьогодні кухня – це серце будинку, де близькі проводять більшу частину часу і зустрічаються з друзями. Люди чекають від кухні, що це буде особливий простір, де можна приготувати смачні страви, але при цьому зібрати гостей, розслабитися і відпочити. Важливо, щоб кухня була сучасною, але разом з тим залишала простір для фантазії, щоб процес готування не був повністю автоматизований, адже гастрономічні експерименти – це, в першу чергу, розвага. У цьому відношенні нова лінійка AEG Mastery Range – ідеальний варіант: з одного боку, відмінний помічник на кухні з інтуїтивно зрозумілим керуванням, а інший – з нею зручно готувати.

Нагорода «Кращий з кращих»

Нагорода «Кращий з кращих» за версією Red Dot присуджується міжнародним журі з 40 експертів, що оцінюють функціональність, інновації, якість та екологічні якості пристроїв.

«Бути визнаним міжнародним журі у сфері дизайну — це велика честь, — вважає Саймон Бредфорд, віце-президент по дизайну підрозділи великої побутової техніки Electrolux в Європі. Техніка AEG – це чудовий приклад якості, зручності використання і єдності дизайну».

Red Dot є всесвітньо визнаним знаком переваги, а також однією з найбільш відомих нагород за якість дизайну та інновації. Зазначені цим знаком продукти будуть представлені на експозиції в Red Dot Design Museum в Ессені (Німеччина), а також на www.red-dot.org

Про компанії Electrolux

Electrolux є світовим лідером з комплексним рішенням у професійній і побутовій техніці. Щорічно компанія реалізовує понад 50 мільйонів одиниць продукції більш ніж у 150 країнах світу. Компанія робить ставку на ретельно продумані, інноваційні рішення, в основі розробки яких лежить глибоке вивчення споживчих та професійних уподобань. У Росії компанія реалізує техніку трьох брендів концерну: AEG, Electrolux і Zanussi. Продуктове портфоліо включає в себе величезний асортимент вбудованої і що стоїть окремо техніки. У тому числі: духові шафи, варильні поверхні, витяжні вентилятори, холодильники, морозильні ларі, винні шафи, плити, посудомийні та пральні машини, пилососи, малу побутову техніку, побутову хімію, посуд і різноманітні, корисні аксесуари для приготування їжі. За додатковою інформацією звертайтеся на www.electrolux.ru, aeg.ru і zanussi.ru