Ноутбук Lenovo G580 — гідний ноутбук!

Ноутбук Lenovo G580 — добротний, універсальний ноутбук. В першу чергу призначений для домашнього використання, оптимальний у співвідношенні «ціна-якість», надійний і простий.

Одна з можливих конфігурацій — це ноутбук з процесором Celeron 1.8 МГц, об’ємом оперативної пам’яті 2 Мб, жорстким диском 320 ГГб і операційною системою DOS. У порівнянні з конкурентами, дана модель досить велика і товста. Обводи з округленими гранями і кутами давно застаріли, і справа тут не тільки в красі, але й в практичності. Всі поверхні сильно брудняться, але немає лиха без добра: корпус ноутбука дуже міцний, надійний, якість збірки — відмінний.

Розмір екрана 15,6 дюймів. Дозвіл стандартне 1366 х 768. Якість картинки гідне. Звук відрізняється приємним тембром і достатнім запасом гучності. Є режим Dolby, який додає виразності і потужності. Навіть при серйозних навантаженнях, ноутбук майже не гріється.

Клавіатура — це та сама типова клавіатура, за яку багато хто пам’ятають і цінують ноутбуки цієї марки.

Що в ньому є ще?

  • Wi-Fi
  • 1 USB 2.0 і роз’єм 3 роз’єму USB 3.0
  • HDMI-вихід, сучасний тачпад, великий, гладкий, з функцією гортання сторінок і збільшення/зменшення
  • Налаштувань у панелі багато
  • Чіткість переміщення курсору

Тверда четвірка! Можна довго шукати в інтернеті, особливо якщо не дуже добре знаєш, який ноутбук хочеться купити. У таких випадках варто довіритися професіоналам, поки знань не дуже багато. Знайдіть інформацію про параметри ноутбука в інтернеті, і зверніться зі своїми сумнівами до продавця-консультанта в магазині комп’ютерної техніки або інтернет-магазині.

Ноутбук Lenovo G580 — модель малобюджетна, без особливих претензій. Підійде для тих, хто не женеться за модою, а воліє адекватний ціною функціонал. Врешті-решт, до нього можна приклеїти паперові хипстерские вуса, і він буде самий модний. Детальніше подивитися модель ноутбука можна прямо зараз в інтернет-магазині.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи