Компанія hdm global представила в україні телефон бюджетного класу під брендом nokia. Новинка називається nokia 6310. Це покращена версія легендарної моделі, яка вийшла 20 років тому.

Характеристики

Nokia 6310 оснащується tft-матрицею діагоналлю 2,8″ з роздільною здатністю 240 x 320 точок. Одна з ключових фішок новинки-легкість у використанні, яка досягається за рахунок великого екрану і збільшених кнопок.

Ємність акумулятора становить 1150 ма*год. Повного заряду вистачає на кілька днів автономної роботи. Телефон працює під управлінням процесора unisoc 6531f. В арсенал новинки увійшло 16 мб оперативної пам’яті. Для зберігання даних можна встановити карту microsd.

Nokia 6310 може похвалитися vga-камерою, bluetooth 5.0 і роз’ємом для навушників. Заявлена підтримка двох sim-карт. Відразу ж з коробки користувачі отримують встановлену легендарну гру»змійка”.

Ціна питання

Рекомендована виробником вартість nokia 6310 в україні склала 1 699 грн. Новинка вже доступна для покупки. Користувачам пропонуються жовта, темно-зелена і чорна забарвлення корпусу.

Джерело: nokia