Найтихіша пральна машина з вертикальним завантаженням Whirlpool AWE 9630

Коли мова заходить про супутнику життя, що перше приходить на думку жінці? Високий, розумний, надійний чоловік. А якщо гарненько розібратися, то вибирати собі супутників для життя доводиться весь час: будинок, автомобіль, мобільний, побутові прилади… І всі ці речі теж повинні бути не менш гідними. Один з кращих супутників в домашньому господарстві — пральна машина AWE 9630 від Whirlpool з технологією ZEN — найтихіша пральна машина з вертикальним завантаженням. При швидкості віджиму 1200 обертів за хвилину, рівень шуму складає всього 72 дЦб, а при пранні — 51 дЦб. Рівень вібрації також знижений. Це кращі показники серед пральних машин.

Як працює технологія?

На відміну від звичайних машин, оснащених ремінним шківом Whirlpool AWE9630 нагороджена двигуном з прямим приводом. Він кріпиться безпосередньо до баку, і не задіює додаткових деталей, які створюють додатковий шум.

Клас енергоспоживання

Клас енергоспоживання пральних машин Whirlpool — А++. За рахунок нового мотора, пральна машина AWE 9630 споживає на 20% менше енергії, ніж аналогічні моделі класу А.

Трохи математики: в той час, як у звичайних пральних машин середній рівень 1,1 кВт/год, у нашої машини — 0,9 кВт/год за 6 кг завантаження, що дуже позитивно позначається на рахунку за комунальні послуги.

Технологія «6-е чувство»

Ще один чудовий дар пральної машинки — технологія «Шосте почуття». Автоматичне регулювання». Спеціальні центри розпізнають обсяг завантаження і регулюють об’єм води і тривалість циклу прання, що допомагає заощадити до 30% часу й електроенергії.

Інтуїтивна панель

Интуитивная панель

Ви коли-небудь чули про інтуїтивну панель? Завдяки цьому відкриттю, користуватися пральною машиною AWE9630 буде набагато зручніше. Тепер всі програми розділені на групи і розміщені з урахуванням звичок користувачів:

Економні програми

ЭкоХлопок

АкваЭко

Швидке прання

Програма за кольором білизни, білі кольори, світлі кольори, темні кольори

Програми за типом тканини: бавовна, шерсть, джинси, синтетика

Універсальні програми: різні програми для щоденного прання білизни, нічне прання

Технічні характеристики та функції

  • Габарити пральної машинки з вертикальним завантаженням: висота 90 см, ширина 40 см, глибина 60 см
  • Клас прання «A», клас відтискання «А», споживання води за цикл прання — 55 л. Обсяг барабана — 42 л
  • Антибактеріальне покриття Mikroban подбає про чистоту білизни, так і про пральній машині.

У процесі роботи пральної машинки можна:

  • знизити швидкість віджиму
  • затримати полоскання
  • вибрати улюблені програми
  • бачити час, що залишився до закінчення прання
  • відкласти прання до 23-х годин
  • блокувати кнопки спеціальним замком від дітей

Габарити пральної машини і вертикальний тип завантаження оцінять не тільки ті, хто хоче, щоб прилад займав менше місця у ванній кімнаті або на кухні. Тим, хто турбується про те, що маленькі дітки можуть проявляти підвищену увагу до приладу з віконцем, у якому щось крутиться, Whirlpool AWE 9630 теж сподобається.

Якість прання в багатофункціональної машині буде помітно на тканинах будь-якого типу, вибравши потрібну температуру, AWE 9630 чудово стирає будь-які типи тканин. А делікатний режим і режим ручного прання збережуть колір і форму білизни, дозволяючи прати в машинці навіть самі ніжні речі.

Якість, дизайн і технології пральної машини AWE 9630 з технологією ZEN – це високий, розумний, красивий чоловік. Йому б сподобався ваш вибір.

Найтихіша пральна машина з вертикальним завантаженням має армію своїх шанувальників. Ось один з відгуків власників пральної машинки:

Переваги:
Гарний дизайн, добротні матеріали і збірка. Інтуїтивно зрозуміле управління. Відмінно відпирає білизну, при цьому вкрай низький рівень шуму (немає ніякого свисту, як пишуть у деяких відгуках про інші моделі). Власне згадую про те що вона взагалі працює коли віджим стоїть на 1200 обертів. Хоча власне відмінно віджимає і на 800. При віджимі на 1200 білизна виходить майже сухе,при цьому жодного разу не було ні натяку пошкодження або зминання білизни.
Недоліки:
При пранні в повітрі відчувається запах порошку (особливо, коли його пересыпешь більше ніж потрібно).
Можливо це суб’єктивно, і в інших машинах теж є такий косяк.
Коментар:
Відмінна модель за всіма показниками. Схоже що в ній виправили всі основні косяки які зустрічалися в більш ранніх моделях. Користуюся близько місяця, всім задоволений.

На десерт ми приготували два відео, які допоможуть переконатися в правильності вибору. У першій частині — огляд пральної машини з вертикальним завантаженням Whirlpool AWE 9630.

Друга частина міні огляду СМА Whirlpool AWE 9630, в якій можна побачити, як машина віджимає на максимальних обертах — 1200 об/хв.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи