Найрозумніша мультиварка-скороварка Moulinex Cook4Me

Перша скороварка була винайдена в далекому 1679 році. Звичайно ж, конструкція Moulinex Cook4Me кардинально відрізняється від тієї, що була в 17 столітті. Та що говорити, мультиварка-скороварка Moulinex Cook4Me відрізняється від класичних мультиварок і скороварок, причому не тільки своїм зовнішнім виглядом. Тут немає низки кнопок, все управління полягає в маленькому нажимном поворотному джойстик і кнопки «назад». Щоб увімкнути апарат, варто лише натиснути на джойстик. На ньому написано «ок».

Простота і зручність управління — це добре, а ще, мультиварка Moulinex Cook4Me заслужено можна віддати звання «найрозумніша мультиварка-скороварка» . В її пам’ять закладено 50 оригінальних рецептів. 40 з них готується всього за 11 хвилин. Рецепти зручно розбиті по групах: закуски, основні страви, десерти. Вся інформація зручно відображається на великому кольоровому дисплеї так , що заплутатися тут буде неможливо. У меню відображені 4 вкладки: інгредієнти, рецепти, ручна настроювання та улюблені страви.

Мультиварка-скороварка

У меню «Ручні налаштування» ви самі керуєте процесом, самі вибираєте режим приготування. Наприклад, обсмажування, швидке приготування, підігрів, підтримання температури. Цей режим в самий раз буде тим, хто любить проводити експерименти з приготуванням їжі.

За допомогою вкладки «Інгредієнти» можна готувати власні страви, тут не доведеться турбуватися про режими і часу. Мультиварка Moulinex Cook4Me надасть підказки для різної ваги і типів продуктів-чи то м’ясо, риба, овочі, фрукти або злаки. Варто тільки вибрати продукт приготування і виставити вагу, а скороварка сама запропонує відповідний час приготування.

У меню «Улюблені страви» можна записувати нові і зберігати вже змінені в пам’яті рецепти. Тут можна включити фантазію, але все ж, не перестарайтеся.

Для більшої зручності користування можна регулювати яскравість дисплея, можна увімкнути або вимкнути попереджувальні звуки, наприклад, сигнал про приготуванні. Тут же змінюється мова меню.

У наборі Moulinex Cook4Me йдуть: кошик для готування на пару, вона з нержавійки, а не пластикова, як це зазвичай буває в мультиварках, книга-інструкція. Об’єм чаші з антипригарним керамічним покриттям 6 літрів. Сміливо можна стверджувати, що такого об’єму вистачить на велику сім’ю з 6 осіб. Товщина стінок чаші явно більше, ніж у звичайних мультиварок і скороварок. Вона навіть схожа на казанок.

комплектация

У кришки поворотна система відкривання і закривання. Поки вона закрита, блимає індикатор, після відкриття, індикатор гасне.

Мультиварка… скороварка… насправді, мультиварка — це та ж скороварка, тільки вона готує під високим тиском 115 С, і в 4-5 разів швидше. За рахунок високого тиску точка кипіння рідини наступає набагато швидше, ніж це відбувається в мультиварці.

Горохова каша за 11 хвилин

Давайте переконаємося, наскільки мультиварка Moulinex Cook4Me зручна і проста у використанні. Рецепт горохової каші можете записати і використовувати самі.

Для приготування беремо:

половинчастий горох — 3 склянки

вода — 7 склянок

цибулини — 2 штуки

соняшникова олія — 3 ст. л.

сіль, перець, спеції — за смаком

Додаємо продукти в чашу. Перед цим не забувайте дрібно нарізати цибулю і горох промити в проточній воді. У Меню вибираємо «ручний режим» і заходимо у вкладку «швидкий режим приготування», виставляємо час 11 хвилин, для горохової каші цього буде цілком достатньо. У програмі є «відкладений старт» до 15 годин, але ми вибираємо негайний початок готування.

Спочатку скороварка набирає температуру і тиск, з моменту старту готування починається зворотний відлік часу. Про те, що каша приготувалася, сповістив нас сигнал, скороварка автоматично скидає тиск, і з клапана виходу гарячого пара виходить гарячий пар. Зазвичай в скороварках цей процес виконується вручну. Moulinex Cook4Me перейшла в режим підтримки температури, передбаченого до півтора годин. Відкриваємо кришку, що скупчується конденсат стікає не на стіл, а в спеціальний знімний резервуар. Горохова каша приготувалася всього за 11 хвилин.

Підсумки

  • Не можна не похвалити скороварку за її ручки на чаші: вони завжди холодні, і обпалити руки про чашу неможливо.
  • Обсягу чаші в 6 літрів достатньо, щоб нагодувати всю сім’ю, і навіть несподіваних гостей.
  • Не доведеться гортати книгу рецептів і шукати їх в інтернеті, 50 рецептів, закладених в пам’яті, вистачить на всі випадки життя.
  • Час приготування можна назвати миттю: готування за 11 хвилин — це не жарт, це факт.
  • Внутрішня захисна кришка і зупинити клапан для виходу пари — знімний, зняли, промили і встановили назад.

До недоліків можна віднести немаленький вага 7,2 кг і габарити 32х35,5х39 див. В місцях нагрівання нікельовані елементи корпусу можуть піти «павутинкою», але в процесі експлуатації з нею цього не траплялося.

Мультиварка-скороварка Moulinex Cook4Me підкаже і все приготує швидко і смачно! Переконайтеся самі:

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи