CHOBi CAM Pro 3 — найменша у світі відеокамера

Почалися продажі самої мініатюрної, але дуже потужною відеокамери CHOBi CAM Pro 3, що підтримує роботу з матеріалами високої чіткості. Це вже третє покоління найменшою у світі відеокамери. Їй по силам запис відео з роздільною здатністю 1920 х 1080 пікселів (25 кадрів в секунду) і зйомка 11 – мегапіксельних фотографій. Сама маленька відеокамера буде зберігати матеріали на картах пам’яті MicroSD місткістю до 32 Гб.

Неймовірно маленький розмір відеокамери CHOBi CAM Pro 3 45?28?17 мм і вага 40 грамів дозволяє їй володіти однією чудовою рисою — режимом нічної зйомки. Здійснювати відеозапис в темряві можна буде, завдяки інфрачервоним світлодіодів, розташованих навколо об’єктива.

CAM CHOBi Pro3

Обмінятися даними з комп’ютером можна за допомогою інтерфейсу USB. У звичайному режимі заряду акумуляторної батареї вистачить на дві години, а ось в режимі нічної зйомки час роботи обмежений 35 хвилинами.

Вартість самої маленької відеокамери CHOBi CAM Pro компанія Japan Trust Technology оцінила в 54 долари.

У відеокамери багато переваг — цій дитині доступно багато чого:

Зроблена з металу, і при падінні їй не страшні пошкодження, не зможе зламатися і під вагою великої ваги.

Видошукач зробить процес фотознімків зручним.

Камера поміщається в руці завдяки своїм маленьким розмірам.

Зарядка камери від вашого ПК займає менше трьох годин.

Зображення, зняте відеокамерою досягає 4032 х 3024 пікселів.

Вбудований мікрофон запише звук у форматі WAV. Можна використовувати в якості диктофона.

Мініатюрну відеокамеру можна з легкістю віднести до шпигунських гаджетів, так і компромат легко поміститься в одній кишені у кого завгодно. Серед приладів нічного бачення ця відеокамера лідирує серед найбільш компактних і мініатюрних співтоваришів, завдяки своїм технічним характеристикам і можливостям.

Будь-хто може відчути себе Джеймсом Бондом або привернути увагу оточуючих, маючи в своєму арсеналі мініатюрну відеокамеру. Хоча якість відео і фото далекі від ідеалу, але для шпигунської діяльності цілком вистачить.

Сама маленька відеокамера в світі CHOBi CAM Pro 3, судячи з відгуків, вже завоювала популярність серед найбільш обговорюваних новин в світі інтернет-технологій і доступна всім бажаючим. Поспішайте придбати і стати одним з перших володарів цієї відеокамери в Росії.

На відео можна подивитися і оцінити можливості відеокамери в дії днем:

ввечері:

І вночі!

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи