Картковий будиночок, побудований на працюючій пральній машині, приніс LG престижну галузеву нагороду

Були відзначені ефективний маркетинг компанії і вміння креативно продемонструвати основну характеристику продукту

СЕУЛ, 06 червня 2017 року — Відео LG Electronics «Картковий будиночок» наочно довело, що пральна машина може стати зіркою вірусного відео і принесло компанії нагороду AME в категорії «Фільми та ролики з рекламним змістом». Одна з найпрестижніших премій галузі, AME Awards (Ефективна реклама та маркетинг) зазначає стратегії маркетингових кампаній, креативні концепції, цінність і, найголовніше, ефективність рекламного і маркетингового продукту на світовому ринку.

Це відео швидко заробив 100 мільйонів переглядів на різних сайтах після свого дебюту на YouTube минулої весни. У ролику професійний будівельник карткових будиночків Брайан Берг створює новий картковий будиночок висотою 3,3 метри на пральній машині LG Centum System™, що працює на швидкості 1 000 об/хв. В результаті був зареєстрований світовий рекорд спорудження найвищої конструкції з карт протягом 12 годин. Ролик був створений для демонстрації креативним чином можливостей Centum System нової пральної машини LG, поєднує максимум надійності та енергоефективності з мінімумом вібрацій і шуму.

Брайан Берг

«Креативність є нашим самим ефективним засобом прорватися крізь інформаційний шум і представити нашу побутову техніку споживачам, — сказав Хан Чан-хі, віце-президент з маркетингу компанії LG Home Appliance & Air Solution. – Для нас має велике значення, коли лідери галузі високо оцінюють виконану нами хорошу роботу. Висловлюємо нашу подяку і вдячність суддям AME Awards за надану честь».

Видео LG Electronics

Слідом за успіхом кампанії «Картковий будиночок», LG створила серію популярних відео, щоб розповісти про своїх передових побутових приладах, включаючи створення гігантської композиції з використанням 18 тис. електричних лампочок або підйом професійної дівчата-скелелаза на 33-поверхова будівля за допомогою лише потужності всмоктування двох бездротових пилососів.