М’ясорубки Moulinex — справжні мультимясорубки!

А ви знаєте, що в м’ясорубці можна ще й сік приготувати? Крім усього іншого, м’ясорубки Moulinex вміють нарізати овочі кружальцями, брусочками, шаткувати їх. Ви повірили? М’ясорубки Moulinex справжні кухонні комбайни, деякі з них пристосовані навіть для того, щоб печеньки робити.

Не всі, але багато чого з того, що вони вміють робити, ми розглянемо в сьогоднішньому огляді наступних моделей:

Moulinex HV8 ME665

Moulinex HV8 DKA 213E

Moulinex HV8 ME61013E

Moulinex HV8 M645133E

Moulinex HV8 ME 62513E

Moulinex HV8 ME6061

Комплектація м’ясорубок Moulinex

Почнемо з того, що рідко які м’ясорубки оснащені такою кількістю насадок. Ви можете купити кухонний комбайн, але в рази дорожче. А ці м’ясорубки перетворюються на овочерізку та в соковижималку. Правда, у всіх наших пристроїв комплектація різна, та ще і ціни відрізняються, тому будемо продиратися крізь технічні нетрі поступово, і все перевіряти на прикладах.

М’ясорубки відрізняються дизайном, величиною, забарвленням, але корпус у всіх пристроїв виконаний з пластика. Тільки дві моделі можуть похвалитися міцним, ударостійкий металевим лотком для подачі м’яса, а саме — 645-я, і 665-я моделі. Зате в інших представлених моделей він виконаний з легкого пластику.

Комплектація 213-ї моделі — одна з найбільш об’ємних: є насадки для ковбасок, терка і овочерізка з п’ятьма різними форматами барабанчиков, і соковитискач для томатів.

Три моделі, а саме: 6061, 645 і 62513 позбавлені соковижималки. А у м’ясорубки 665-й сокодавилку замінили насадкою для приготування печива.

У моделі 61013 комплектація найменша, і її оснастили тільки насадкою для кеббы, використовувана для отримання порожнистих сосисок (трубочок), які після фаршируються всілякими начинками, а потім обсмажуються. Це не означає, ніби вона сама проста і слабка особина, представлена в лінійці м’ясорубок. Адже продуктивність у неї дуже навіть не слабка.

Крім цих особливих насадок є ще у кожної по кілька різних решіток для тоненького фаршу, і фаршу побільше. Тут відзначилася лише одна м’ясорубка, а саме 665-я, адже у неї є додаткова сітка, яка може виробляти фарш діаметром 3 мм Знадобиться ця решітка для приготування ніжного фаршу.

Продуктивність м’ясорубок вражає уяву!

Дивіться самі, скільки м’яса вони можуть перекрутити:

Moulinex HV8 ME665 — 3 кг/хв

Moulinex HV8 DKA 213E — 1,5 кг/хв

Moulinex HV8 ME61013E — 2,9 кг/хв

Moulinex HV8 M645133E — 2,9 кг/хв

Moulinex HV8 ME 62513E — 2,9 кг/хв

Moulinex HV8 ME6061 — 1,6 кг/хв

Відразу відзначимо, що пристрої дуже галасливі, навіть голосніше пилососа, і трохи тихіше міжгалактичної ракети на зльоті. Рівень шуму вимірюється в децибелах, і становить 84 Дб.

Moulinex HV8 ME6061 і Moulinex HV8 DKA 213E

У порівнянні з м’ясорубкою 6061, 213-я модель погано впоралася зі своїми обов’язками, особливо, коли робила фарш на дрібній тертці, були помічені шматочки м’яса, які вона не змогла перетворити у фарш. І це при тому, що потужність її навіть більше потужності моделі 6061. Тому серед двох м’ясорубок — 6061 виявилася набагато крутіше суперниці, і з нею дуже приємно працювати.

Moulinex HV8 ME61013E і Moulinex HV8 ME 62513E

Тепер порівняємо пару: 610-я та 625-я м’ясорубки: тести на прокручування фаршу на дрібній решітці. За рахунок того, що у 625-ї моделі шнек довше, фарш готується набагато швидше. Конструкція цих м’ясорубок практично ідентична, біла, з червоними кнопками, різниця в потужності — 100 Вт, дуже зручні лотки для подачі м’яса, і працювати з ними однаково зручно. 625-ю модель можна відзначити за якісну продуктивність, в порівнянні з конкуренткою, з нею трохи приємніше працювати.

Moulinex HV8 M645133E і Moulinex HV8 ME665

Потужність двох останніх м’ясорубок 645-я і 665 2000 Вт і 2200 Вт відповідно, зрівнює на перший погляд обидві моделі. Але перше місце в змаганні по виробленню фаршу бездоганно отримує 665-я м’ясорубка. Її потужність і продуктивність дозволяє навіть не користуватися проталкивателем м’яса — можна покласти шматочок м’яса, і тут же з нього виходить фарш. Всі інші м’ясорубки теж непогано справляються з покладеними на них завданнями, цілком можливо, що якась з них вам сподобається більше. Потрібно пам’ятати, що чим більша потужність, тим краще м’ясорубка.

Якщо вам потрібно перемолоти багато фаршу, не хвилюйтеся, м’ясорубка Moulinex не перегорить від перевантажень. У неї є спеціальний захисний механізм «блокування двигуна».

М’ясорубки та овочі

Насадки-скиборізки дуже легко встановлюються, овочі для цієї процедури не обов’язково різати на дрібні шматки, досить притримувати її проталкивателем. Можна за кілька хвилин приготувати вітамінний салат з дитинства: терте яблуко і терта морквина, що може бути ще смачніше, якщо до них додати трохи кориці і трохи меду.

Так само чудово м’ясорубки в образі овочерізки справляються з нарізкою грецького салату: круглі скибочки огірка, помідорів, цибулі та болгарського перцю нарізати за допомогою тонкої насадки. Залишиться додати маслини, зелень і полити оливковою олією.

Соковижималка в м’ясорубці

В образі соковижималки, м’ясорубки перероблять томати в томатний сік. На виході виходить сік з м’якоттю. У ньому дуже багато кальцію, він вгамовує спрагу, притупляє відчуття голоду, вообщем дуже корисний сік.

Ось такі універсальні солдати від відомого виробника побутової техніки — м’ясорубки Moulinex. Вони вміють багато, коштують грошей, прості у використанні, і багато в чому посприяють на кухні. За ними легко доглядати, до того ж вони мобільні, тому, що велика частина насадок ховається в корпус. Зберігати їх тут зручно, таким чином ви не розгубите таку кількість мясорубочных девайсів. Довжину кабелю можна регулювати за рахунок спеціального відсіку, куди він ховається, і шнури не будуть валятися під ногами.

У цьому відео ролику мясорубка Moulinex HV8 ME62513E демонструє свої можливості:

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи