М’ясорубка Redmond RMG-1203

М’ясорубка Redmond RMG-1203 — пара легких рухів, і вона перетворюється в соковижималку, тертку або шатківницю для овочів і фруктів. Потужний, малошумний двигун впорається з будь-яким м’ясом навіть на середньому режимі, адже є ще турборежим))

У комплекті з м’ясорубкою і ножем йдуть три різних решітки для фаршу: з великими, середніми і малими отворами. Крім того, є насадки для приготування кеббе і ковбасок.

Додатково є три види тертя: велика, дрібна і для протирання овочів і фруктів в кашку. Завершує цей приголомшливий набір насадок шинкування-овочерізка.

Блок для віджиму соку є відмінною особливістю м’ясорубки Redmond RMG-1203, і дозволяє робити сік з ягід, винограду, томатів та багатьох інших нетвердих продуктів, з якими не справляються звичайні соковижималки. До речі, всі насадки можна зберігати всередині штовхача.

Потужність двигуна цієї м’ясорубки викликає повагу. Максимум 3000 Вт. Продуктивність — 1,5 кг м’яса в хвилину. Шум мінімальний. Крім того, є електронний захист від перевантаження. Можете прокручувати курку, яловичину, свинину — ця м’ясорубка впорається з будь-яким завданням.

Ще одна важлива особливість — наявність функції реверсу, системи, яка дозволяє прокручувати шнек м’ясорубки в зворотному напрямку. Це дозволяє позбутися жив, намотавшихся на шнек, і заважають роботі, при цьому необхідність розбирати м’ясорубку на частини відпадає.

Основні деталі і насадки виконані з металу. Від пристрою просто віє надійністю. Хоча, вибір завжди залишається за вами. Інші моделі м’ясорубок можна подивитися на цій сторінці.

Якщо ви любитель не тільки м’ясних страв, але і оригінальних салатів і соків, то м’ясорубка Redmond RMG-1203 — ваш варіант. Безліч насадок дозволить урізноманітнити сніданок,обід і вечерю. А потужність двигуна зробить її використання легким і приємним.

Придбати м’ясорубку RMG-1203 можна в інтернет-магазині за хорошою ціною.

Redmond RMG-1203

Відгуки покупців приємно читати! Рідко коли зустрінеш на просторах інтернету така одностайність:

Користуюся вже 8 місяців. Рази 2 на тиждень точно. Дуже задоволена покупкою. Ковбаски домашні з різних видів м’яса тепер наше найулюбленіше блюдо. Десь 1,5 кг м’яса в хвилину. Жодного разу нічого не зажувало. Реверс дуже до речі. Залишків при розборі практично немає. Дуже рекомендую. Про готовому магазинному фарші давно забула.

Ось ще один відгук:

Особливо не розумію з чого зроблені сітки, ніж, штир всередині шнека. Сталь це або нержавійка, головне, що деталі не іржавіють і не ламаються. Звичайно, м’ясорубка недорога, можна запідозрити, що просто впихнули комплектуючі з алюмінію, покривши їх шаром сталі. Я ж зробила перевірку магнітом. Вищевказані деталі не магнитили (властивість алюмінію), тому роблю висновок, що вони зі сталі або нержавіючої сталі. М’ясорубка працює оревно. М’ясо не вимагає попереднього обрізання від плівки. Попадеться хрящик, його теж перемеле. Консистенція фаршу однорідна. Насадок багато, ковбаску печу будинку. На Великдень всі сусіди ахали, яка я господиня.

З сьогоднішнього дня забуваємо про трудомісткому процесі змішування сирого м’яса вручну, і довіряємо цю важку роботу електричній м’ясорубці.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи