Популярні мультиварки Panasonic SR-TMH10 і SR-TMH18

Усім тим, хто просто фізично не може встати з ранку, щоб приготувати сніданок, але при цьому не поївши, з хати — ні ногою, присвячується огляд мультиварок Panasonic. А також тим, у кого просто не залишається часу на готування, і тим, хто не любить стояти над плитою в очікуванні, поки звариться суп. Мультиварки Panasonic заощадять вам купу часу і все приготують за вас, тільки по порційних тарілках не покладуть.

Це дуже корисна техніка для вашої кухні, яка зведе до мінімуму витрату часу на приготування смачних сніданків, обідів і вечерь. Мультиварки Panasonic SR-TMH10 і SR-TMH18 — це електронні пристрої, яким під силу приготувати кулінарний шедевр з простої гречки. Вони і печуть, і тушкують, і варять, і навіть на пару готує. Вообщем, практично, всі, тільки продукти не ріже.

Різноманітність плову, каш із самих навіть непривабливих круп, смачні кекси і пироги, або супи і запечена риба — все це ви витратите буквально кілька хвилин. Вам треба тільки приготувати інгредієнти, закрити кришку, натиснути на кнопочку, і чекати, — все інше за вас зробить цей диво-агрегат.

В чому різниця?

Різниця між моделями Panasonic SR-TMH10 і SR-TMH18 полягає лише в габаритах: 10-я модель вміщує в себе чашу об’ємом 2,5 літра для приготування їжі, а 18-я — цілих 4,5 літра. Тому ви легко зможете вибрати модель, виходячи з кількості членів своєї сім’ї та обсягу готується продукції.

Мультиварки Мультиварки Panasonic SR TMH18

Програми та функції

Всього в мультиварці є 6 програм, і всі вони винесені на передню панель із зазначенням часу, який знадобиться для приготування: гречка, плов, молочна каша, випічка, тушіння, варіння на пару. Також поруч знаходяться і всі функції і можливості техніки: таймер, меню, старт, регулювання часу приготування і включення і вимикання функції підігріву. Але, щоб ви не мучилися, вся інформація буде відображатися на дисплеї цілком виразними значками.

Зовнішній вид мультиварок та догляд

Сам зовнішній вигляд мультиварок — стандартний: корпус, в який поміщається спеціальна каструля з антипригарним покриттям. На внутрішній стінці каструльки є шкала рівня води, і потрібно стежити, щоб рівень рідини був нижче максимальної позначки.

Вся ця чудо-техніка накривається кришкою, в якій є клапан випускання пари. Його потрібно знімати і мити під проточною водою полі кожного використання пристрою.

На корпусі самої мультиварки знаходиться вологозбирач, який потрібно мити теж після кожної готування. Знімати його нескладно, а встановлювати і того простіше, а мити не складає особливих труднощів, — просто сполосніть його під проточною водою.

З іншого боку корпусу знаходиться спеціальний утримувач, він стане в нагоді для того, щоб ви не втратили по всій кухні аксесуар для такою невибагливою техніки: спеціальний черпак, який йде в комплекті. До того ж, в комплекті з мультиваркою йдуть мірна чашка на 180 мл, контейнер для приготування продуктів на пару, і мережний шнур.

Інструкція до мультиварці

Для того, щоб розібратися у всіх особливостях запропонованих програм, слід прочитати інструкцію. Вона написана двома мовами: російською і українською, і дуже проста і зрозуміла. Окремо описано кожна програма, матеріал про догляд за мультиварка, рецепти для всіх програм, і проблеми, які можуть виникнути в процесі приготування зі способами їх усунення. Ви знайдете в цій інструкції все, що вам може знадобиться.

Смачний плов в мультиварці

Багато питань завжди з’являється про способи приготування їжі в мультиварці. Таку інформацію завжди можна знайти в Інтернеті: на сайтах, на форумах, в кулінарних спільнотах соціальних мереж.

Плов мультиварке Panasonic

До речі, як приготувати плов, ви можете побачити прямо зараз, в цьому відеоролику.

Простота використання — один з плюсів даної моделі: ви можете приготувати наивкуснейшую кашу, так і спекти кекс, пиріг, або зварити овочі на пару.

Мультиварки Panasonic — це мрія будь-якої господині. Безсумнівно, що модельний ряд мультиварок сьогодні представлений на ринку дуже широко, і нам, споживачам буває дуже важко розібратися в різноманітті і вибрати саме ту одну, єдину помічницю на всі руки майстриню.

Тому ми постаралися розповісти про мультиварках Panasonic, щоб ті з вас, хто вважає за краще не морочитися кількістю інструкцій і програм, змогли в себе вдома готувати смачні страви з найменшими витратами часу і зусиль.

Одна господиня мультиварки у своєму відгуку написала про те, що завдяки їй, вона зробила свій сайт, де вона стала ділитися з іншими людьми своїми рецептами приготування. Як вам, приміром, посмажити картоплю в програмі «Випічка»? І таке можливо, якщо експерименти вдаються на славу, і подобаються всім домочадцям.

У кого-то немає стільки часу, щоб придумувати, винаходити, пробувати, помилятися і знову пробувати… В цьому випадку завжди можна скористатися практичним досвідом тих, хто вже відчув на собі всі принади приготування їжі в мультиварці.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи