Мультиварка Scarlett SL1529 — ще один дивовижний шедевр

Scarlett — компанія, яка вже встигла заслужити повагу на нашому ринку. Її продукція успішно поєднує в собі два дуже важливих чинники: ціну і якість. Продукція компанії доступна для будь-якого покупця. А її якістю залишаються задоволені понад 90 відсотків споживачів. Компанія займається виготовленням побутової техніки, в число якої входять і мультиварки.

Розумна помічниця

? Мультиварка Scarlett — зручний і багатофункціональний прилад, що дозволяє повністю автоматизувати процес приготування їжі. Все що потрібно для того, щоб у вас на столі завжди стояли смачні та корисні страви, це завантажити необхідні продукти в каструлю і виставити програму. Іншу роботу за вас зробить ваша розумна помічниця. Її мікропроцесор буде вміло контролювати кожну стадію готування. А коли страва буде готове, сповістить вас про це.

Режим підігріву

У мультиварках передбачений режим підігріву, тому ви завжди отримаєте тепле і ароматне блюдо до призначеного терміну. У всіх мультиварках є спеціальна функція відкладеного старту. Для того щоб мультиварка приготувала їжу до вашого приходу з роботи, вам потрібно буде лише встановити час її запуску. Далі вона все зробить сама.

Моделі мультиварок

Мультиварка Scarlett ЅС410 має п’ять режимів приготування. Вона без праці впорається з приготуванням смачного супу, молочної каші для дитини, будь-яких круп і м’ясних страв. До того ж, в ній передбачена програма експрес приготування. У комплекті з мультиваркою ви отримаєте унікальну книгу рецептів, завдяки якій зможете готувати смачні та корисні страви для всієї родини. Внутрішня чаша мультиварки розрахована на чотири літри.

? Завдяки антипригарному покриттю за чашею легко доглядати. Також в комплекті є пластиковий ополоник і лопатка, виготовлена із силікону, які будуть дбайливо ставитися до антипригарному покриттю чаші. Дизайн мультиварки зможе стати додатковим прикрасою до дизайну вашої кухні. Білий, прикрашений золотавими візерунками корпус, що зручно розташований дисплей, ручки, тримачі — все в цій моделі продумано до дрібниць.

SL-1529

Мультиварка SL1529

Мультиварка SL1529 — ще один дивовижний шедевр компанії, в якому гармонійно поєднуються функції мультиварки і соковарки. Її потужність становить дев’ятсот Ват. Рідкокристалічний дисплей робить процес приготування страв ще простіше.

Мультиварка може працювати в десяти різних режимах, в число яких входять:

  • режим випічки
  • гасіння
  • і приготування на пару

З подібним кухонним «монстром» ви зможете приготувати будь-яку вишукану страву за короткий термін. Режим соковарки дозволить готувати по-справжньому корисні страви. Щоб активувати цей режим буде достатньо натискання однієї кнопки.

В режимі соковарки можна готувати рибу, м’ясо і овочі. Страви в режимі соковарки готуються під впливом високих температур(140 градусів) і пара (90 кПа). Всі страви в даному режимі готуються дуже швидко, що дозволяє зберегти велику кількість поживних речовин і вітамінів.

Дана модель прирівнюється до професійних приладів. Але, незважаючи на те, що для роботи з нею необхідно ретельно вивчити інструкцію з експлуатації, ви полюбите її з першого приготованого нею страви.

Мультиварка SL1529

Купуючи будь-яку модель мультиварок від компанії Scarlett, ви отримуєте надійного і якісного помічника, при цьому ціна на нього буде не захмарною, а цілком прийнятною для кожного бажаючого скоротити свій час перебування на кухні.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи